Devrek Belediye Başkanı’nın Alkol Alırken Söylediği Sözler Dikkat Çekti

Zonguldak'ın Devrek ilçesi Belediye Başkanı Çetin Bozkurt'un bazı partililerle birlikte bir restoranda alkol alırken söylediği "Çok şanslısınız. MHP'li, AK Parti'li bir belediye başkanınız olsa şimdi camideydiniz" sözleri tepkilere neden oldu. Belediye başkanı gelen tepkiler üzerine paylaşımı sosyal medya hesaplarından kaldırdı.

featured

Zonguldak’ın Devrek ilçesi Belediye Başkanı Çetin Bozkurt’un bazı partililerle birlikte bir restoranda alkol alırken söylediği “Çok şanslısınız. MHP’li, AK Parti’li bir belediye başkanınız olsa şimdi camideydiniz” sözleri tepkilere neden oldu. Belediye başkanı gelen tepkiler üzerine paylaşımı sosyal medya hesaplarından kaldırdı.

2019 yerel seçimlerinde CHP’den aday olarak belediye başkanlığı seçimlerini kazanan Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt, partisinin meclis üyelerinden Gökhan Göktepe ve bazı partililerle bir restorana gidip alkol alıp eğlenmeye başladı.

“ÇOK ŞANSLISINIZ”

Başkan Bozkurt müzik eşliğinde eğlenirken masasındaki partililere “Çok şanslısınız. MHP’li, AK Parti’li bir belediye başkanınız olsa şimdi camideydiniz” dedi. Başkan Bozkurt ve beraberindekilerin eğlendiği anlar ve söylediği sözler yine aynı masada oturan bir partili tarafından cep telefonu ile kaydedilip sosyal medya hesaplarında paylaşıldı.

PAYLAŞIMINI KALDIRDI

Bozkurt’un Çok şanslısınız. MHP’li, AKP’li bir belediye başkanınız olsa şimdi camideydiniz” şeklindeki sözlerine kısa sürede tepkiler gelmesi üzerine paylaşım yayından kaldırıldı.