Dijital Dünyanın Kapısını Temas Teknoloji ile Arala

Dijital Dünyanın Kapısını Temas Teknoloji ile Arala

featured

Temas Teknoloji 10 yılı aşkın süredir dijital dünya içerisinde farklı projeler ile birlikte müşterilerine kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir. Çalıştığı takım arkadaşlarının genç ve dinamik oluşu da sorunlara karşı anında çözüm üretmeleriyle dikkatli üzerine çekmeyi başarmıştır. Günümüz dünyası artık farkında olduğunuz üzere tamamen teknoloji üzerine kuruludur. Özellikle de son zamanlarda reklamcılık ve pano tasarımları da ön plana çıkmıştır. Temas Teknoloji firması profesyonel ekran, dijital kürsü ve dijital bilgilendirme ekranları gibi birçok alanda çeşitli hizmetlere devam etmektedir.

Özellikle marka sahibiyseniz ve markanızın yerinde saymasından artık sıkıldıysanız Temas Teknoloji sizlerin marka değerini arttıracak şekilde hizmetler sunmaktadır. Bunlardan biri olan digital signage yani bir diğer adıyla bilgilendirme panoları ile kaliteli işler çıkartmaktadır. Bu panolar sayesinde hedef kitlenize kolayca ulaşım sağlayarak gerekli işlemleri en iyi şekilde yerine getirirsiniz. Ayrıca uzaktan kontrol edebilme gibi yetkileriniz ile de istediğiniz gibi panonuzda yayınlanarak görsel ve reklamları takip etmeniz mümkündür.

Maliyetlerinizi Daha Az Hale Getirin

Digital Signage sistemi sayesinde basılı medya kanallarına göre daha az maliyetli ancak daha da uzun vadeli kullanıma sahip olan düşük maliyetlerle kitlelerinize kolayca ulaşım sağlayınız. Böylece hitap etmiş olduğunuz kitleye teknolojinin de vermiş olduğu imkanlar dahilinde hareket ederseniz eğer sizler için daha karlı olacaktır. Aynı zamanda sahip olduğunuz bu teknolojilere konumunuz neresi olursa olsun istediğiniz yerden yönetme imkanınız vardır. Uzaktan ister yayın yapın isterseniz de güncellemeler gerçekleştirin tamamen sizlerin elinde olan bir durumdur.

Temas Teknolojinin sunduğu imkanlar sayesinde sizler hedef kitlenize daha çabuk ve kolay şekilde kavuşmuş olursunuz. Bununla birlikte doğru orantılı olarak da markanızı güçlendirmiş olacaksınız. Bu doğrultuda sizlere kaliteli hizmetlerinden ödün vermeden yardımcı olan firma uygun fiyat imkanlarıyla sizlere yardımcı olur.

Videowall Teknolojisi Nedir?

Videowall denilen teknoloji aslında birden çok ekranın birbirleriyle birleşiminden oluşmaktadır. Müşterilerin istedikleri boyutlara özel olarak tasarlanan bu ekranlar kitlelerinize karşı daha etkili bir an yaratmak için yardımcı olur. Temas Teknoloji firması aynı zamanda dünyaca ünlü markalardan olan Samsung ve LG için de montaj ve içerik üretimi sağlamıştır. Mekanınıza uygun bir şekilde dizayn aşamasından geçilir ve size en uygun olan verilir. Ayrıca ekipler yaptırmak istediğiniz alana kadar gelir ve keşif yaparak sizlere çözüm üretir.

Gerekli görüldüğü taktirde müşterilerine özel olarak 3 boyutlu anlamda projenin tamamlanmış halini de yansıtırlar. Bu sayede sizler de proje yapım aşamasındayken kafanıza takılan yerleri sorabilir ve beğenmediğiniz noktaları değiştirebilirsiniz. Böylece daha etkin bir çalışma sürdürülecektir. Firmayı arayarak yaptırmak istediğiniz işlemler hakkında daha detaylı bilgiler alabilirsiniz. Müşteri temsilcileri sizler için gerekli açıklamaları en ince ayrıntısına kadar yaparak bilgilendirme sunarlar.