DJ Alpaslan Duman sektöre damgasını vuruyor

DJ Alpaslan Duman yapmış olduğu başarılı faaliyetler ile müzik sektörüne damgasını vuran yenilikçi yüzler arasında yer alıyor.

featured

DJ Alpaslan Duman yapmış olduğu başarılı faaliyetler ile müzik sektörüne damgasını vuran yenilikçi yüzler arasında yer alıyor. 1982 yılında Suudi Arabistan’da dünyaya gelen DJ Alpaslan Duman ilk ve orta öğrenimini İstanbul’da tamamlamış bulunuyor. Yapmış olduğu başarılı çalışmalarla Türkiye’nin ve dünyanın en büyük dijital müzik platformlarında müzik listelerinde ilk sıralarda yer almayı Başaran DJ Alpaslan Duman mesleğindeki başarısını mesleğini sevmesine borçlu olduğunu ifade ediyor. Çocuk yaşlardan itibaren ailesinin ve öğretmenlerinin müziğe olan ilgisini fark ederek onları doğru bir şekilde yönlendirdiğini belirten DJ Alpaslan Duman, “Bu müzik tutkusu kendimi bildim bileli içinde olan bir tutku. Müziğe aşkla bağlayın ve bu yüzden ne kadar çalışırsam çalışayım müzik alanında herhangi bir yorgunluk duymuyorum. Herkesin işinde başarılı olabilmesi için kolay yolu değil zor yolu seçmelerini ve eğitim alarak çalışmalarına başlamalarını tavsiye ediyorum.” İfadelerini kullanıyor.

DJ Alpaslan Duman: en büyük aşkım müzik

2020 yılında müzik listelerini kasıp kavuran Özgür Uçmalıyız adlı albümüyle özellikle genç jenerasyonun ilgisine çeken DJ Alpaslan Duman en büyük aşkının müzik olduğunu ifade ediyor. Pandemi sürecinde de bireylerin müzikle ve sanatla daha fazla alakadar olduğunun dikkatini çeken DJ Alpaslan Duman, ” Kapanma sürecinde müzik benim en iyi arkadaşım oldu. Bu nedenle de hiç sıkılmadım. Daha yeni çalışmalara imza atma fırsatı yakaladım.’’ Dedi.

Dj Alpaslan Duman Album List:

https://www.instagram.com/alpaslan_duman

Spotify music: https://open.spotify.com/album/2vsiCrOspnpW3oRNa6EWab

Apple Music:  https://music.apple.com/us/artist/dj-alpaslan-duman/1539326359

Deezer Music: https://www.deezer.com/en/artist/112746882