Doğru Bir Eğitim İçin S.E.M. Akademi!

Belirli bir alanda, hevesleriniz ve iş kurma hayalleriniz doğrultusunda iyi bir eğitim almak istediğiniz zaman öneriler kısmında en çok yer alan, var olan memnuniyetlerden ötürü sürekli olarak karşınıza çıkabilecek olan S.E.M. Akademi, şu an da gerçekten de bu konuda en güçlü isim olarak nitelendirilmektedir.

featured

Belirli bir alanda, hevesleriniz ve iş kurma hayalleriniz doğrultusunda iyi bir eğitim almak istediğiniz zaman öneriler kısmında en çok yer alan, var olan memnuniyetlerden ötürü sürekli olarak karşınıza çıkabilecek olan S.E.M. Akademi, şu an da gerçekten de bu konuda en güçlü isim olarak nitelendirilmektedir. Bu bilgiyi de yılın en başarılı eğitim kurumu ödülünü alarak resmileştirmişlerdir.

Alanlarında gerçekten de en iyisi olan, uzman ekibinin gücünü ve kendi faaliyetlerinin farklılıklarını net şekilde hissettiren S.E.M. Akademi, Bursa’da 2018 yılı içerisinde kurulmuştur. Kurulduğu zamandan bu yana kendi tecrübelerini ve bilgi birikimini de en iyi şekilde kullanmışlardır. Bu doğrultuda var olan bu artıları da aslında, kurulmadan önce sağladıkları donanım ile beraber kazanmışlardır.  Çünkü S.E.M. Akademi, kurulmadan öncede tüm farkındalıklarını kazanmış ve buna uygun adımlar atmaktan da geri durmamıştır.

Geniş Bir Eğitim Ağı İle S.E.M. Akademi!

Sizin istediğiniz alanda eğitim görmeniz için gerekli olan tüm etkinlikleri ve daha fazlasını sunan, bu kısımda sizlere büyük olanlar yapan ve sonunda tam anlamıyla uzman olmanıza göre destekler veren S.E.M. Akademi, videolu eğitimler, online eğitimler, yüz yüze eğitimler, çeşitli etkinlikler ve canlı desteklerle yanınızda olmaktadır.

Bunun yanında doğum koçluğu eğitimi, nefes koçluğu eğitimi, sanat terapisi eğitimi gibi daha birçok seçenekle beraber sizin yanınızda yer almaktadır.