Doğru Parfüm Seçimi

featured

Parfümler insanların tarzlarını yansıtan en önemli unsurlardan biridir. Ama doğru kokuyu bulmak oldukça zordur. Hatta birçok kişi doğru kokuyu henüz bulamamıştır. Doğru koku bulunana kadar denemelere devam edilir. Doğru parfümü seçmek için en uygun saatler sabah saatleridir. İlerleyen saatlerde gündelik kokuların etrafa yayılması koku alma duyunuzu zayıflatır. Ama sabahın erken saatlerinde bu duyu hala uyanık olur.

Burun çabuk yorulan bir organdır. 3 koku koklamanın ardından hemen yorulup devre dışı kalabilir. Hatta bazı koku tüccarları burnun yeniden uyanması ve koku alma kapasitesini yükseltmek için kahve koklatırlar. Bu sayede burun daha fazla koku ayırma yapabilir. Çünkü kahve kokusu diğer kokuların etkilerini ortadan kaldırır. Koku seçimi böylelikle daha da kolaylaşır. Ap7 parfüm binlerce orijinal parfüm çeşitleri ile doğru parfümü bulmak için en doğru adrestir. Buna ulaşmak için Ap7parfum sitesine bakabilirsiniz.

Parfüm Ne Zaman Kullanılmalı?

Parfüm kokularını daha net bir şekilde ortaya çıkarmak istiyorsanız vücudunuzda herhangi bir koku yokken sürmelisiniz. Çünkü ter ve diğer günlük kokular ile karışan parfüm kokusu daha ağır ve kötü kokar.  Dolayısıyla parfüm sürmek için en uygun zaman duş sonrasıdır. Ayrıca duş, kan dolaşımını hızlandırdığı için vücut ısısı artar bu da vücudun kokuyu daha kalıcı almasını sağlar. Ayrıca kokunun bozulmasını da önler.

Doğru parfüm ancak doğru kullanıldığı zaman anlaşılır. Parfüm seçimi erkekler için daha zordur. Ap7 erkek parfüm binlerce seçeneği ile bu konuda vazgeçilmez bir adrestir. Ap7 parfümleri incelemek ve fikir sahibi olmak için Ap7parfum adresini ziyaret edebilirsiniz.