Doğukan Ocak Kimdir? Fotoğrafçı Doğukan Ocak Nereli ve Kaç Yaşında?

featured

Doğukan OCAK; 15.07.2002 İstanbul doğumludur, ancak memleketi Trabzon’dur. Doğukan Ocak 2019’dan beri Süper Kargo isimli firmada yönetim kurulunda yer almakta ve aynı zamanda Bayrampaşa gençlik meclisinde; meclis üyesidir.

Doğukan Ocak, 2018 yılında İSKİ’nin düzenlediği “Su Olmasaydı” fotoğraf yarışmasında Türkiye ikincisi, 2019 yılında Çevre Ve Şehircilik Bakanlığı’nın “Emine Erdoğan, Murat Kurum” tarafından düzenlenen yarışmada fotoğraf kategorisinde Türkiye birincisi, Tügva’nın düzenlemiş olduğu “4 Mevsim İstanbul” adlı yarışmada Türkiye ikincisi olmuştur.

Doğukan OCAK; Objektifleri, ışık ekipmanlarını, fonları lensleri ve fotoğraf malzemelerini iyi tanıma ve hangi durumlarda nasıl kullanılacağını bilen, iletişime açık, sonuç odaklı, araştırmacı, üretken, teknolojik bilgi sahibi ve geliştirici bir kişiliğe sahiptir. Sadece fotoğraf makinesi kullanmayı kendine yeterli görmemiş, Eğitim olarak Photo Play Fotoğrafçılık Kursu, E-ticaret Kursu, Kariyer Yaşam Fotoğrafçılık ve Video Yapımı kursu, Kariyer Yaşam Sosyal Medya İçerik Uzmanlığı kursu, Premiere Pro CC 2019/ Profesyonel YouTube Kurgu/Montaj Seti, Kaliteli Videolar için Sinemanın Temelleri Kursu, Drone Türk İha-1 Ehliyeti gibi kurslara giderek kendini geliştirmiştir.

Kendisine 0505 142 4661 (whatsapp), [email protected] (email), üzerinden ulaşabilirsiniz.

İşte Doğukan Ocak’ın Resmi İnstagram Profili:
https://www.instagram.com/dogukaanocak/