Doğum Günü Sözleri

featured
 1. İyi ki doğdun! Bugün senin özel günün, tüm hayallerin gerçekleşsin.
 2. Dünyaya geldiğin gün herkes için bir kutlama sebebi oldu. Nice mutlu yıllara!
 3. Yeni yaşın sana mutluluk, sağlık ve başarı getirsin. İyi ki varsın!
 4. Seni doğum gününde kutlamak, dünyanın en güzel şeylerinden biridir. Her şey gönlünce olsun.
 5. Hayatın boyunca tüm isteklerinin gerçekleşmesi dileğiyle, mutlu yıllar!
 6. Dileklerinin gerçekleştiği, mutluluğun hiç eksik olmadığı bir yıl geçirmeni dilerim. İyi ki doğdun!
 7. Yeni yaşında, tüm hayallerin gerçek olsun, tüm mutluluklar seninle olsun. Nice güzel yaşlara!
 8. Senin gibi özel bir insanın doğum gününü kutlamak, gerçekten büyük bir mutluluk. Nice yıllara!
 9. Yaşamının en güzel anıları, doğum gününde seninle olsun. Mutlu yıllar!
 10. İyi ki doğdun! Bugün senin günün, tüm sevdiklerin seninle beraber kutlasın.

Eşe Doğum Günü Sözleri

 1. Senin doğum gününde sana sonsuz sevgimle birlikte mutluluk, sağlık ve huzur diliyorum. İyi ki varsın, iyi ki hayatımdasın!
 2. Her zaman yanımda olan, hayatıma anlam katan ve beni mutlu eden eşim, doğum gününde seni sevgimle kutluyorum. Mutlu yıllar!
 3. Bugün senin doğum günün ve sen benim en değerli hediyesin. Sana tüm kalbimle sevgi dolu bir gün diliyorum.
 4. Hayatımda senin gibi bir eşe sahip olmak benim için büyük bir şans. Senin doğum gününde sana sonsuz mutluluklar diliyorum.
 5. Seninle geçirdiğim her an, hayatımın en güzel anlarından biri. Doğum gününde sana sevgimle birlikte tüm dileklerinin gerçekleşmesini diliyorum.
 6. İyi ki doğdun, hayatımın anlamı, sevgilim, arkadaşım, eşim! Seninle birlikte nice mutlu yıllara!
 7. Bugün senin doğum günün, seninle birlikte olduğum her günü kutluyorum. Seni seviyorum ve her zaman seninleyim. Mutlu yıllar!
 8. Sana olan sevgim her geçen gün daha da büyüyor. Senin doğum gününde sana sonsuz mutluluklar diliyorum.
 9. Seninle birlikte geçirdiğim her an, benim için bir hediye. Doğum gününde sana tüm kalbimle sevgi dolu bir gün diliyorum.
 10. Sen benim için her şeyimsin ve senin doğum gününde sana sonsuz mutluluklar, sağlık ve huzur diliyorum. İyi ki varsın, sevgilim!

Oğluma Doğum Günü Sözleri

 1. Canım oğlum, bugün senin doğum günün ve seninle gurur duyuyorum. Senin gibi harika bir çocuğa sahip olduğum için çok şanslıyım. Mutlu yıllar!
 2. Bugün senin özel günün ve seni sevgimle kutluyorum. Senin gibi akıllı, cesur ve sevgi dolu bir oğla sahip olduğum için gurur duyuyorum. Nice mutlu yıllara!
 3. Bugün senin doğum günün ve seninle birlikte olduğum her anı kutluyorum. Seni seviyorum ve senin hayatın boyunca mutlu, sağlıklı ve başarılı olmanı diliyorum.
 4. Hayatımdaki en değerli hediyelerden biri sensin. Senin doğum gününde sana sevgimle birlikte mutluluk, sağlık ve başarı diliyorum. İyi ki doğdun, canım oğlum!
 5. Senin doğum gününde sana tüm sevgimle birlikte mutluluk dolu bir gün diliyorum. Senin gibi harika bir oğla sahip olmak benim için büyük bir şans.
 6. Bugün senin özel günün ve seninle birlikte her anımızı kutluyorum. Senin gibi sevgi dolu bir oğla sahip olmak benim için her zaman büyük bir mutluluk. Mutlu yıllar!
 7. Senin gibi harika bir oğla sahip olduğum için ne kadar şanslı olduğumu her zaman hatırlıyorum. Doğum gününde sana sevgimle birlikte tüm dileklerinin gerçekleşmesini diliyorum.
 8. Senin doğum gününde sana sevgimle birlikte mutluluk, sağlık ve başarı diliyorum. Sen benim en büyük hediyesin ve seninle gurur duyuyorum. İyi ki varsın!
 9. Bugün senin doğum günün ve seninle her anı kutluyorum. Senin gibi harika bir oğla sahip olmak benim için her zaman büyük bir mutluluk. Nice mutlu yıllara!
 10. Canım oğlum, sen benim her şeyimsin ve senin doğum gününde sana tüm sevgimle birlikte mutluluk, sağlık ve başarı diliyorum. Seni seviyorum ve her zaman seninleyim.

Ablaya Doğum Günü Sözleri

 1. Canım ablamsın, senin doğum gününde sana sonsuz sevgimle birlikte mutluluk, sağlık ve huzur diliyorum. Sen benim için her zaman özel ve önemlisin. Nice mutlu yıllara!
 2. Sen benim en iyi arkadaşım ve canım ablam, senin doğum gününde sana tüm kalbimle sevgi dolu bir gün diliyorum. Senin gibi harika bir ablaya sahip olduğum için her zaman şanslıyım.
 3. Senin doğum gününde sana en güzel dileklerimle birlikte tüm sevgimi gönderiyorum. Senin gibi güçlü, sevgi dolu ve cesur bir ablaya sahip olmak benim için büyük bir mutluluk.
 4. Hayatımın en özel insanlarından biri olan ablam, senin doğum gününde sana sevgimle birlikte mutluluk, sağlık ve başarı diliyorum. Sen benim için her zaman özel ve önemlisin.
 5. Senin doğum gününde sana sevgimle birlikte tüm dileklerinin gerçekleşmesini diliyorum. Sen benim en iyi arkadaşım ve canım ablam, her zaman yanındayım ve seni seviyorum.
 6. Senin doğum gününde sana tüm kalbimle sevgi dolu bir gün diliyorum. Senin gibi harika bir ablaya sahip olmak benim için her zaman bir onur ve şans.
 7. Canım ablam, senin doğum gününde sana sevgimle birlikte mutluluk, sağlık ve huzur diliyorum. Sen benim için her zaman özel ve değerlisin.
 8. Senin gibi harika bir ablaya sahip olduğum için her zaman şanslıyım. Senin doğum gününde sana sevgimle birlikte tüm dileklerinin gerçekleşmesini diliyorum. Mutlu yıllar!
 9. Sen benim en iyi arkadaşım ve canım ablam, senin doğum gününde sana sonsuz sevgimle birlikte mutluluk, sağlık ve başarı diliyorum. Seni seviyorum ve her zaman seninleyim.
 10. Senin doğum gününde sana tüm kalbimle sevgi dolu bir gün diliyorum. Sen benim en özel insanlarımdan birisin ve seninle gurur duyuyorum. Mutlu yıllar, canım ablam!

Anneye Doğum Günü Sözleri

 1. Sevgili annem, senin doğum gününde sana sonsuz sevgimle birlikte sağlık, mutluluk ve huzur diliyorum. Sen benim hayatımın en özel insanısın ve her zaman kalbimde yerin var.
 2. Canım annem, senin doğum gününde sana tüm kalbimle sevgi dolu bir gün diliyorum. Senin gibi harika bir anneye sahip olduğum için her zaman şanslıyım ve minnettarım.
 3. Anneciğim, senin doğum gününde sana sevgimle birlikte tüm dileklerinin gerçekleşmesini diliyorum. Sen benim hayatımın anlamısın ve seni çok seviyorum.
 4. Senin gibi harika bir annenin kızı/ oğlu olmaktan gurur duyuyorum. Senin doğum gününde sana tüm kalbimle sevgi dolu bir gün diliyorum. Mutlu yıllar, annem!
 5. Senin doğum gününde sana sevgimle birlikte sağlık, mutluluk ve huzur diliyorum. Sen benim hayatımın en önemli insanısın ve her zaman yanımda olduğun için çok şanslıyım.
 6. Annem, senin doğum gününde sana tüm dileklerinin gerçekleşmesini diliyorum. Senin gibi sevgi dolu, özverili ve güçlü bir annenin kızı/ oğlu olmaktan gurur duyuyorum.
 7. Sevgili anneciğim, senin doğum gününde sana tüm kalbimle sevgi dolu bir gün diliyorum. Senin gibi harika bir anne olduğun için her zaman minnettarım ve seni seviyorum.
 8. Sen benim hayatımın en önemli insanısın ve senin doğum gününde sana sonsuz sevgimle birlikte sağlık, mutluluk ve başarı diliyorum. Seni seviyorum, annem!
 9. Anneciğim, senin doğum gününde sana tüm dileklerinin gerçekleşmesini diliyorum. Sen benim için her zaman özel ve önemlisin ve seninle gurur duyuyorum.
 10. Senin doğum gününde sana tüm kalbimle sevgi dolu bir gün diliyorum. Senin gibi sevgi dolu, özverili ve güçlü bir anneye sahip olduğum için her zaman şanslıyım. Mutlu yıllar, annem!