Durko

featured

 

Durko markası, genellikle atık su arıtımı gıda kimya tekstil mühendislik ve üretim sanayi gibi sektörlerde kullanılacak cihazların üretimini sağlayan bir firmadır. Yapmış oldukları çalışmalar ve üretmiş oldukları tüm cihazlar ile birlikte tüm dünya üzerinde satış gerçekleştirirler. Durko firması, analitik saha ölçüm cihazları, dozaj pompaları, laboratuvar analiz cihazları ve dezenfeksiyon araçları ile birlikte kusursuz hizmet verir.

Bu ürünlerin kullanım yerleri aynı zamanda inşaatlar, marangozlar ve büyük sanayilerdir. Kaliteli ürünler olan ne uzun yıllar kullanılabilmesi açısından tercih edilen bu ürünler, ayrıca hava temizleyiciler, tanklar, baca sistemleri, klima, nem alma makinaları, fan ve vantilatör gibi ürünleri de piyasaya sunar.

Durko Markası Nerelerde Daha Çok Kullanılır?

Daha çok sanayide kullanılan ve teknik ölçümler için gerekli olan cihazların üretimini gerçekleştiren Durko markası, genellikle elektrikli ürünler üzerine yoğunlaşmıştır. Firmanın üretmiş olduğu ve kaliteli olan tüm sanayi ürünlerine ulaşabilmek ve ölçüm cihazlarını satın alabilmek için https://www.sanayiden.com/index.php?page=c2c/profile_view&keyword=durko&customer_id=5211 internet adresinde tıklayabilirsiniz. Ayrıca uygun fiyatlı olarak satılan bu ürünler uzun seneler kullanılabilir.