Düz Dişli Redüktör Tamiri

Ankara Ostim bölgesinde Başayar Makine firması olarak redüktör tamiri alanında hizmet verilmektedir.

featured

Ankara Ostim bölgesinde Başayar Makine firması olarak redüktör tamiri alanında hizmet verilmektedir. Aynı zamanda son teknolojiye sahip olan CNC makinelerle dişli üretimi iş makinası yedek parçalarının üretimleri de gerçekleştirilmektedir. Ostim redüktör tamiri içerisinde en uygun tamir bakım ve onarım hizmeti ile Başayar Makine firması sizlere yardımcı olur. Aynı zamanda birçok farlı redüktör motor markasının da servis hizmetini vermektedir. Senelerdir edinmiş olduğu bilgiler sayesinde Ankara üzerinde bütün redüktörlerin tamirlerini gerçekleştirir.

Ankara redüktör tamiri içinde düz dişli redüktörlerinde tamilreri vardır. Ayrıca büyük pinyonlar ve küçük dişliler, saplama diş dişlileri, iç düz dişlileri, grup dişliler olarak hizmet verilir. Kırılmış olan düz dişli redüktörleriniz varsa anında müdahale ile sizlere yepyeni bir şekilde tekrar iletimi sağlanır. En hızlı redüktör tamiri yapan firmalardan biri olan Baş Redüktör sizlere 1 yıl boyunca garanti de verir. Garanti sayesin bakım ve temizliğini ücretsiz bir şekilde yaptırabilirsiniz. Tamite başlanmadan önce 7 adımlık bir tamir prosedürü vardır. Bu gerçekleştirildikten sonra onarıma başlanır. Eğer sizlerin de redüktör tamiri üzerinden hizmete ihtiyacınız varsa yetkili kişiler ile iletişime geçebilirsiniz.

Hipoid Redüktör Tamiri

Hipoid redüktör olarak adlandırılan bu makine piyasa içerisinde mahruti redüktör olarak anılmaktadır. Aynı zamanda tüm redüktörler dişli yapılarından isimlerini alırlar. Hipoid redüktör kullanımının avantajı ise ergonomik bir yapısı vardır. Yüksek tork, sarsıntısız çalışma, birçok redüktör ile bağlantı sağlama, çıkış milinde kama kullanma imkanlarıyla kullanımı oldukça yaygındır.