Dyson Airwrap multi-styler ile sağlıklı ve kolay şekillenen saçlar!

Yeni nesil Dyson Airwrap, yenilenen teknolojisiyle, kullanıcılara kendi saç tiplerine göre kişiselleştirilmiş ve sağlıklı şekillendirme sunuyor.

featured

 

 

Global olarak en çok ödül alan saç şekillendirici ünvanına sahip Dyson Airwrap, radikal değişiklikler ve Coanda hava akımıyla desteklenen başlıklarıyla yeniden tasarlandı.

18 Mayıs 2022 – İstanbul, Türkiye: Dyson şimdiye kadarki en iyi performansa sahip saç şekillendiricisi, Dyson Airwrap multi-styler’ı satışa sunuyor. Her daim daha iyiyi arayan Dyson mühendisleri, Coanda efektinin boyutunu küçültürken etkisini artırmak için kendi tasarımlarına meydan okuyarak, aşırı ısı olmadan farklı saç tipleri için çeşitli stiller sunan bir şekillendirici tasarladı.

Soğuyabilen ve dönen uçlara sahip yeni nesil şekillendirici bukle başlıkları, saçın gücünü korumaya yardımcı olmak için ısı hasarı olmadan buklelere ve dalgalara daha hızlı ve kolay ulaşmanızı sağlıyor. Bir önceki nesil şekillendiricide iki bukle başlığıyla elde edilen sonuçları tek bir başlıkla elde edebilen kullanıcılar, artık başlıkları değiştirmeye gerek kalmadan saat yönünde ve saat yönünün tersine bukleler ve dalgalar oluşturarak tüm saçı şekillendirebilme imkânı buluyor.

Yeniden tasarlanmış fırça başlıklarıysa, yeni çok fonksiyonlu  Coanda etkili düzleştirici kurutma başlığının yanı sıra gelişmiş Coanda performansıyla daha fazla kontrolle şekillendirme sağlıyor. İki başlık etkisini bir araya getiren Coanda etkili düzleştirici kurutma başlığı, aşırı ısı olmadan tek seferde elektriklenmeleri giderirken bir dokunuşla güçlü bir kurutucuya dönüşüyor.

Dyson, daha önceki Airwrap saç şekillendiriciye sahip kullanıcılarına da sadece yeni başlıklarla kendi ürünlerini güncelleyebilme imkânı veriyor. Saç şekillendiricilerde ilk defa uygulanan bu fikir, makinenin geliştirilme süreci boyunca benimsenen sürdürülebilirlik vizyonundan kaynaklanıyor. Dijital bir dünyada tasarım yapmak, fiziksel prototip oluşturmaya olan bağımlılığı azalttığından, bunun sonucunda kullanılan enerji ve malzemeleri önemli ölçüde aza indiriyor. Daha önce hiç görülmemiş bir hava akımı hızı, basıncı ve kontrolü seviyesine ulaşmak için havalandırma deliklerini küçültülmesinde elde edilen başarı, mühendislerin deneme yanılma sürecinin bir sonucu olarak karşımıza çıkıyor.

James Dyson yenilenen Dyson Airwrap’i “Çoğu şekillendirici, saç tiplerinin farklılık gösterdiğini algılayamaz. Hangi başlığın bir saç tipinde işe yararken, başka bir saç tipi için zararlı olabileceğini ayrıştıramaz. Dyson Airwrap multi-styler’daki gelişmeler, derinlemesine araştırmalar, kullanıcı deneyimleri ve ilerlemeler yoluyla eski nesil başarısının üzerine inşa edildi. Sonuç olarak daha hızlı ve kolay şekillendirme için yön değiştiren başlıklar, daha fazla kontrolle şekillendirme için yeniden tasarlanmış fırça başlıkları ve tamamen yeni, çok fonksiyonlu bir Coanda etkili düzleştirici kurutma başlığı  ortaya çıktı. Hava akımını kontrol etme yeteneğimiz, aşırı ısı olmadan elektriklenmeleri gidermek ve şekillendirmek için gelişmiş Coanda performansı sunuyor” cümleleriyle açıkladı.

  • Geliştirilmiş çok yönlü şekillendirme: Dyson’ın saç hasarını ve saç tiplerini daha iyi anlama konusundaki çalışmaları sonucunda ortaya çıkan yeni Dyson Airwrap multi-styler artık daha fazla saç tipine ve stiline hitap ediyor.
  • Simülasyon dünyasında geliştirilen mühendislik: Gelişmiş hesaplamalı akışkanlar dinamiği, makine öğrenimi ve akıllı dijital tasarım yazılımı aracılığıyla yapılan sanal testler, Dyson’ın Ar-Ge sürecinde daha az fiziksel prototip kullanmasına ve daha sürdürülebilir geliştirme uygulamalarına izin verdi.

Etkin Mühendislik 

10 Ekim 2018’de piyasaya sürülmesinden bu yana, Malmesbury İngiltere, Malezya, Singapur ve Filipinler’deki laboratuvarlardan dünya çapında Dyson mühendisi, kullanımı kolay1, daha hızlı ve daha çok yönlü bir makine yapmak için uyum içinde çalıştı. Gelişmiş simülasyon, mühendislerin her bir başlığı en ince ayrıntısına kadar ve daha hızlı bir şekilde geliştirmesine olanak tanıdı.

Yalın mühendislik Dyson’daki temel ilkelerden biridir.  Daha az kaynak kullanarak uzun ömürlü, yüksek performanslı ve verimli teknolojiler geliştirmek, gelecek nesil mühendisleri bilim ve teknoloji aracılığıyla daha sürdürülebilir bir gelecek tasarlamaya teşvik eder. Yeni Dyson Airwrap multi-styler’ın tamamında, cihaza güç sağlayan motorundan artan verimliliğe, gelişmiş performansa ve azaltılmış enerji tüketimine kadar tüm aşamalarda bu ilke görülebilir.

Dyson Global Stil Elçisi Jen Atkin: “Dyson Airwrap, şekillendirici dünyasında ilk piyasaya sürüldüğü zamandan bugüne kadar bir devrim yaratıp diğer makinelerden farklı olduğunu kanıtladı. Yenilenen teknoloji, kullanıcılara kendi saç tiplerine göre kişiselleştirilmiş şekillendirme olanağı tanıyarak daha da fazlasını yapmaya çalışıyor. Kutunuzdaki her başlığın, saç tipinize özel istediğiniz stili sunmasını sağlayabilirsiniz. Bu teknolojiyle daha iyisini yapamayacağınızı düşündüğünüz saç stillerinde bile başarılı olacağınızı göreceksiniz.” dedi.

Airwrap hikayesinin merkezinde, Coanda etkisi adı verilen aerodinamik bir olguya güç sağlamak için hızlı ve yüksek basınçlı bir motoru birleştirerek kullanıcıların aşırı ısıya ihtiyaç duymadan saçlarında bukle ve dalgalar yaratmalarına, düzleştirmelerine ve kurutmalarına olanak sağlayacak radikal bir fikir yatıyor: Coanda etkisi, doğru hız ve basınçta hareket eden havanın doğal olarak bitişik bir yüzeyi takip ederek saçı sürüklemesiyle ortaya çıkıyor.

Dyson Airwrap multi-styler, ıslaktan kuruya şekillendirmek için güçlü ve hassas bir hava akımı kullanırken, aşırı ısıya olan bağımlılığı azaltıp saçı hasarlardan koruyor.

Doğrudan onu tasarlayıp üretenden satın alın

Yeni Dyson Airwrap multi-styler, 8.999 TL fiyatıyla Türkiye’de Dyson doğrudan satış kanalları üzerinden kullanıcılarla buluştu. Yeni başlıklar mevcut makinelerle tamamen uyumludur ve kullanıcılar tüm setlerini güncelleyebilir. Dyson Airwrap multi-styler’ı satın almak, daha fazla bilgi edinmek ve deneyimlemek için Dyson Demo Store’ları ziyaret edip, detaylı bilgiye www.dyson.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.