Emekli Çift Evlerinde Başlarından Silahla Vurulmuş Halde Bulundu

Adana'da ikamet eden emekli Fevzi-Elif Atay çifti, evlerinde başlarından vurularak öldürülmüş olarak bulundu. Çiftin akrabaları acı manzara karşısında yıkılırken, polis ekipleri olayın aydınlatılması için kapsamlı bir çalışma başlattı.

featured

Adana’da ikamet eden emekli Fevzi-Elif Atay çifti, evlerinde başlarından vurularak öldürülmüş olarak bulundu. Çiftin akrabaları acı manzara karşısında yıkılırken, polis ekipleri olayın aydınlatılması için kapsamlı bir çalışma başlattı.

Adana’nın Karaisalı ilçesine bağlı Tümenli Mahallesi’nde meydana gelen olayda, Adana İl Sağlık Müdürlüğünden emekli Mehmet Fevzi Atay ve emekli öğretmen eşi Elif Atay çiftinden haber alamayan akrabaları öğleden sonra evlerine gitti. Ancak kapıya vurmalarına rağmen kimse cevap vermeyince akrabaları, jandarmaya haber verdi.

BAŞLARINDAN VURULMUŞ HALDE BULUNDULAR

Olay yerine gelen ekipler, eve girdiğinde karı-kocayı başlarından vurulmuş halde buldu. Jandarma ekipleri, olayı aydınlatmak için çalışma başlattı. Jandarma olay yeri ekipleri ise evde parmak izi ve delil çalışması topladı.

SORUŞTURMA AÇILDI

Cumhuriyet savcısının olay yerinde yaptığı incelemenin ardından karı kocanın cenazesi otopsi için Adana Adli Tıp Kurumu Morguna kaldırıldı.