En Güzel Cami Avizeleri

featured

Eşsiz ve modern mimarileriyle dikkat çeken camilerin içi de benzersiz duygular hissettirmektedir. Dünyanın her bölgesinde yer alan camiler için de cami avize üretimini sağlayan firmamız yurt içi ve yurt dışı pek çok projede yer almıştır. Başarılarıyla öncü firmalar arasında yer alan Kervansaray Avize firması, uzman ekibi ve kaliteli ürünleri ile hizmet sunmaya devam etmektedir. Cami avizeleri yanı sıra otel ve düğün salonları içinde avize imalatı yapmaktadır. Müşteri memnuniyetini esas alarak hizmet sunmakta olan firma uluslararası binlerce projeye imza atmıştır. Aşağı da sizler için birkaç cami avize modellerinden bahsettik.

  • Aplikler; ayetli ve ayetsiz olarak sunulmaktadır.
  • Antik, eskitme modeller; ayetli, pirinç döküm ve eskitmelidir.
  • Osmanlı modelleri; kandilli, led aydınlatmalı ve ayetlidir.
  • Kristal modeller; otel ve düğün salonlarına uygun kristal taşlı olaraktır.

Bahsettiğimiz modeller hakkında detaylı bilgi almak daha fazlasına erişmek için web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Firma, işlerini yüksek titizlikle üretip, cami avizelerinin nakliye ve bir yıla kadar bakım masraflarını karşılamaktadır.

Gösterişli Avizeler

Avizelerin yapımında paslanmaz gold ve pirinç kullanılmaktadır. Tarihi eser cami avizesi projelerinde de yer alan firma birçok başarıya imza atmıştır. İsteğe bağlı olarak yüksek kalite ses sistemi kurulumu da mevcuttur. Müşteri memnuniyetine önem veren, kaliteli ürün ve çeşitliliği esas alarak çalışmalarını sürdürmektedir. Merak ettikleriniz için iletişim kısmından uzman ekip ile iletişim kurabilirsiniz.