En İyi Korku Hikayeleri Korku Medya’da

2014 yılında yayın hayatına giriş yapan ve oldukça yankı uyandıran Korku Medya, kısa süreliğine durdurulmuş olsa da günümüzde kaliteli içerikleriyle fazlasıyla dikkat çekmektedir.

featured

2014 yılında yayın hayatına giriş yapan ve oldukça yankı uyandıran Korku Medya, kısa süreliğine durdurulmuş olsa da günümüzde kaliteli içerikleriyle fazlasıyla dikkat çekmektedir. Gerçekçi olaylar ve kaliteli hikâye içerikleriyle dikkatleri toplayan sitede birbirinden garip korku hikayeleri ve paranormal durumlar yer alır. Özellikle de korku hikayeleri severler için asla çıkılmayacak ve saatler geçirilecek bir ortam oluşturmaktadır. Üstelik site içerisinde yer alan korku hikayelerinin pek çoğu da gerçek yaşanmış olaylardan alındığı için daha çok ilgi görmektedir.

Yaşanmış korku hikayeleri için en doğru adres Korku Medya’dır. Arkadaş ortamında oturup inceleyebileceğiniz ve keyifli dakikalar geçirebileceğiniz de bir platform oluşturan sitede oldukça kaliteli içerikler yer almaktadır. Aynı zamanda pek çok filmde konu olarak değerlendirilmiş olan hikayelerin de en doğru hallerini site içerisinde bulabilirsiniz.

Korku Medya Genel Site İçeriği

Paranormal olaylar sevenler için Korku Medya hem içerik bakımından hem de sade ve gelişmiş ara yüz açısından oldukça ilgi gören platformlardan biridir. Sitede batıl inanç olarak da nitelendirilen fal ve büyü yapma gibi olaylar bulunmamaktadır. Tamamen gerçekçi ve yaşanmış olaylardan ilham alınarak anlatılmış görselleriyle birlikte içerikler yer almaktadır.

Sitede sadece editör ekibin hazırladığı içerikler bulunamamaktadır. Bunun dışında okuyucuların gerçek hayatta şahit oldukları ya da deneyimledikleri korku hikayeleri ve ya paranormal durumlar da paylaşılabilmektedir. Site çalışanları tarafından hikayelerin hepsi değerlendirmeye alınır ve sonrasında uygun görülen içerikler sitede diğer okuyucular ile paylaşılmaktadır.