Endüstriyel yük taşıma araçları büyük bir önem arz eder

Endüstri sektörünün birçok aşamasında ve prosesinde üretim kademelerinin işlerini yerine getirebilmesi için büyüklerin transferi bu anlamda önemli bir adımdır.

featured

Endüstri sektörünün birçok aşamasında ve prosesinde üretim kademelerinin işlerini yerine getirebilmesi için büyüklerin transferi bu anlamda önemli bir adımdır. Seyiton markası ile üretilen sac bobin transfer arabası başta olmak üzere tüm transfer arabaları 1000 tona kadar ağırlıklı olan iş parçalarını taşıyabilme kapasitesine sahip transfer araçları üretmektedir. Bu sayede endüstrinin her bir aşamasında her ihtiyaca uygun yük taşıma sistemleri kurulmaktadır. Seyiton; kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını sürdürerek endüstriyel anlamda üretim sektöründe veya hizmet sektöründe faaliyet yürüten tüm kuruluşların yüklerini hafifletmeyi amaçlamıştır. Ürün yelpazesi oldukça geniş olan kuruluş bobin taşıma arabası üretimini de gerçekleştirmektedir.

Transfer arabalarının birçok modeli bulunur

Seyiton tarafından üretilen transfer araçları üretim bandında ya da diğer aşamaların her birinde müşterilerinin ihtiyacını karşılayabilecek şekilde dizayn edilmiştir. Bu araçlar farklı enerji besleme sistemleri ile çalışılabilir ve doğrusal ya da doğrusal olmayan hatlarda senkronize edilebilir. Seyiton tarafından üretilen transfer arabaları başta TÜV onaylı CE belgesi olmak üzere faaliyet alanı ile ilgili tüm sertifikalara sahiptir. Seyiton transfer arabaları; sac bobin taşıma arabası, raylı transfer arabası otonom transfer arabası, özel transfer arabası ve akülü transfer arabası olmak üzere birçok çeşitten oluşmaktadır. Her üretim modeli ve tarzı için Seyiton transfer arabaları profesyonel ve kalıcı çözümler sunmakta ve müşterilerinin bu anlamda yükünü hafifletmektedir. Seyiton transfer arabaları üretimi esnasında bünyesinde son derece profesyonel bir ekibin istihdam etmekte ve müşteri odaklı bir çalışma prensibi sergilemektedir.