Erkek Spor Gömlek

featured

 

Kadınların aksine erkeklerin giyim konusunda gardıropları daha kısıtlı parçalara sahip bu da erkeklerin daha fazla gömleğe yönelmesine sebep oluyor. İster şık bir ortam olsun ister spor bir ortam olsun erkeklerin geneli tercihini gömlekten yana kullanıyor.

Erkek spor gömlek göz alıcı renk ve model yelpazesinin genişliği özgün ve kendine has duruşuyla özellikle rahatlığından ve tarzından ödün vermek istemeyen erkeklerin dolaplarının vazgeçilmez parçası. Ekoseli, oduncu, slim fit, çizgili, desenli, uzun kollu ve kısa kollu modellerle karşımıza çıkıyor.

Erkek spor gömlek modellerinin en önemli özelliği her şekilde kombinlenebilir olması. İster t-shirt üzerine giyilebilir ister direkt kullabilir olmasından kaynaklı az parça ile çeşitli kombin yapabilme imkanını sunuyor.

Erkek Spor Gömlek Nasıl Kombinlenir?

Erkek spor gömlek siyah, mavi, lacivert jean pantolonlar ve spor ayakkabı ile kombinlenebilir. Gideceğiniz mekanın durumuna göre sahil tarzı bir yere gidiyorsanız kargo kapri ve slip-on ayakkabılar ile kombinlenebilir. Doğa yürüyüşü, dağ havası almaya gidiyorsanız kargo pantolon ve outdoor ayakkabı ile bir bütün olarak düşünülebilir.

Geniş ve çeşitli ürün yelpazesine göz atmak isterseniz https://www.sementa.com/erkek-gomlek adresini ziyaret edebilirsiniz.