Eşinden Ayrılan Adam Evinde Ölü Halde Bulundu

Eşinden kısa bir süre önce ayrılan ve daha sonra İstanbul'dan ayrılıp Zonguldak'a yerleşen 45 yaşındaki Hacı Doğan, kafasından vurulmuş halde bulundu. Doğan'ın ölüm nedeni yapılacak incelemenin ardından kesinleşecek.

featured

Eşinden kısa bir süre önce ayrılan ve daha sonra İstanbul’dan ayrılıp Zonguldak’a yerleşen 45 yaşındaki Hacı Doğan, kafasından vurulmuş halde bulundu. Doğan’ın ölüm nedeni yapılacak incelemenin ardından kesinleşecek.

Zonguldak’ın Ereğli ilçesine bağlı Kışla Mahallesi Potbaşı Sokak’ta gece saatlerinde yaşanan olayda, iddiaya göre İstanbul’da yaşayan ve eşinden ayrılarak Ereğli’ye yerleşen Hacı Doğan’dan haber alamayan yakınları polise haber verdi.

OLAY YERİNDE HAYATINI KAYBETMİŞ

İtfaiye ekiplerinin yardımıyla eve giren ekipler, Doğan’ı koltuğunda kafasından vurulmuş olarak buldu. Doğan’ın, sağlık ekiplerinin yaptığı kontrolde yaşamını yitirdiği tespit edildi.

ÖLÜM SEBEBİ ARAŞTIRILIYOR

Yapılan incelemenin ardından Ereğli Devlet Hastanesi morguna kaldırılan Doğan’ın kesin ölüm sebebinin yapılacak incelemenin ardından ortaya çıkacağı öğrenildi. Doğan’ın ölümüyle ilgili başlatılan soruşturma sürüyor.