Eski Sevgilisini Öldüren Cani Aynı Silahla Kafasına Sıktı

Aydın'da bir süre önce ayrıldığı sevgilisi Necla Demirbaş'ı tabancasıyla öldüren Olgun G., aynı tabanca ile kendi kafasına sıktı. Ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılan şahıs, hastanede tedavi altına alındı.

featured

Aydın’da bir süre önce ayrıldığı sevgilisi Necla Demirbaş’ı tabancasıyla öldüren Olgun G., aynı tabanca ile kendi kafasına sıktı. Ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılan şahıs, hastanede tedavi altına alındı.

Aydın Devlet Hastanesi’nde taşeron firmaya bağlı temizlik işçisi olarak çalışan Necla Demirbaş, mesai bitiminin ardından bugün saat 13.30 sıralarında, Adnan Menderes Mahallesi 510 Sokak’taki evinin önünde geldi. Ancak kapının önünde 09 ADD 377 plakalı otomobilinde bekleyen Olgun G. ile karşılaştı. Bir süre önce ayrıldıkları öğrenilen ikili arasında tartışma çıktı. Tartışma sırasında Olgun G., belindeki tabancayı çekip, Necla Demirbaş’a ateşledi.

KENDİ KAFASINA SIKTI

Göğsünden vurulan Demirbaş, kanlar içinde yere yığıldı. Olgun G. ise, aynı tabancayı başına dayayıp, ateşledi. İhbar üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Ağır yaralı olan Demirbaş, Aydın Devlet Hastanesi’ne, Olgun G. ise Aydın Atatürk Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Necla Demirbaş, doktorların tüm müdahalesine rağmen kurtarılamadı. Olgun G. ise tedaviye alındı.