Esra Erol’da Programında Hüseyin Bayrakçı’nın Sözleri Damga Vurdu

featured

“14 yıl oldu ben çantasına el değmedim. Daha telefonunu elime alıp da ‘Senin telefonunda ne var?’ demedim. Çıksın karşıma ‘Sen niye bana yalan söylüyorsun burada?’ deyip tükürsün. Yaptıklarımı bir Allah bir de ben bilirim!”

Esra Erol’da programına konuk olan Hüseyin Bayrakçı, 14 yıldır kayıp olan eşi İrade Bardakçı’yı bulmak için yardım istedi. Programda yaptığı konuşmada, yaşadıklarını anlatan Bayrakçı’nın sözleri büyük ilgi ve dikkat çekti.

Yaşlı Adamın Sözleri Programa Damga Vurdu

Hüseyin Bayrakçı, 14 yıl boyunca çantasına bile dokunmadığını ve eşinin telefonunda ne olduğunu sorgulamadığını belirtti. Kendi yaptıklarını sadece Allah ve kendisinin bildiğini ifade eden yaşlı adam, eşinin bulunması için Esra Erol’dan yardım istedi.

Banka Sorunu ve Evlilik Hikayesi

Yaşlı adam, bankada yaşadığı sorunu ve eşinin sınır dışı edilmesiyle ilgili ilginç bir hikaye anlattı. Banka müdürünün kendisine kredi vermesiyle Azerbaycan’a gittiğini ve orada eşiyle evlendiğini dile getiren Bayrakçı, sınır kapısında eşinden ayrı kaldığını ve para bulmak için uğraştığını ifade etti.

Tartışma ve Fuhuş İddiaları

Hüseyin Bayrakçı, 6 Kasım tarihinde eşiyle tartışma yaşadıklarını belirtti. Yaşlı adamın anlattıklarına göre, eşi İrade Hanım’ın fuhuş baskınında yakalandığı iddia edildi. İrade Hanım ise canlı yayına bağlanarak bu iddiaları reddetti ve kendisinin hiçbir zaman fuhuşla ilgisi olmadığını söyledi.

Evlilik Hikayesi ve İddiaların Yanıtı

İrade Hanım, Hüseyin Bayrakçı’nın evlenmek istediğini ve pasaportunun süresinin dolduğu için sınır dışı edildiğini ifade etti. İkili arasında yaşanan ilişkiyi ve evlilik sürecini anlatan Hanım, Hüseyin Bey’in iddialarının doğru olmadığını savundu. İrade Hanım ayrıca Hüseyin Bey’in uzaklaştırma aldırdığını ve boşanma davası açtığını belirtti.

Hüseyin Bayrakçı’nın Savunması ve İrade Hanım’ın Tepkisi

Hüseyin Bayrakçı, iddialar üzerine İrade Hanım’ın ahlaksız bir yaşam tarzı olduğunu savunduğunu söyledi. İrade Hanım ise bu sözlere tepki göstererek, “Allah’tan korkmuyor mu bunlar?” şeklinde yanıt verdi. İkili arasında yaşanan sorunlar ve İrade Hanım’ın iddiaları Esra Erol’un programına damga vurdu.

Esra Erol’un soruları ve yaşlı adamın anlattıkları izleyenleri şaşırtırken, İrade Hanım’ın canlı yayında kendini savunması programın ilgi çeken anları arasında yer aldı. Hüseyin Bayrakçı’nın eşini bulmak için Esra Erol’dan yardım istemesi ve yaşadıklarını anlatması, programın duygusal bir atmosferde geçmesine neden oldu.