Fatih Arslan hem CEO hem fenomen

Fatih Arslan 30 yılı aşkın tecrübesi ile faaliyet yürüten Ayna Merkezi'nin genç jenerasyon CEO'su olarak karşımıza çıkıyor.

featured

Fatih Arslan 30 yılı aşkın tecrübesi ile faaliyet yürüten Ayna Merkezi’nin genç jenerasyon CEO’su olarak karşımıza çıkıyor. Arslan modern dünyada ev ve ofis dekorasyonunda aynaların rolüne özellikle dikkat çekiyor. Üstelik Arslan, aynı zamanda çektiği ayna yapma videoları ile bir internet fenomeni.

Fatih Arslan yaptığı açıklamalarla dekorasyon dünyasında ayna faktörünün önemine dikkat çekiyor. Arslan aynaların rolünü, ” Hem geçmişte hem de günümüzde aynalar vazgeçilmez aksesuarlar arasında. Eskiden aydınlatma ve görüntü yansıtma gibi işlevsel amaçlarla kullanılan aynalar günümüzde ise genel olarak estetik bakış açısını yansıtmak amacıyla kullanılıyor.  Ayna Merkezi olarak bizler tasarım ve idari ekibimizle ülkemizin en başarılı aynalarını üretirken hem işlevsel hem de estetik olmalarına gayret gösteriyoruz. ” dedi.

İşini son derece büyük bir tutku ile yaptığını belirten Arslan, başarısının sırrının da bu olduğunu belirtti. Öte yandan dünya üzerinde ayna sektöründe yapılan yenilikleri de yakından takip ettiğini belirten Arslan, “Ayna sektörü global bir sektör. Bu sektör sürekli olarak yenilenen, hem malzeme hem de tasarım kalitesini geliştiren bir alan. Bu alanda başarılı olmak isteyenler yerinde sayamaz.” İfadelerini kullandı. Sosyal medya platformlarını da etkin kullanan Arslan, ” Çağımız dijitalleşme çağı, başarı için bir diğer şartta dijitalleşmeyi sindirebilmek ve ayak uydurmak. Bu nedenle çağın gerekliliklerini yerine getirmek gerekiyor.’’ şeklinde konuştu.

Fatih Arslan’ın sosyal medya hesapları:

https://www.instagram.com/byfatiharslan/

https://www.tiktok.com/@byfatiharsln

https://www.facebook.com/fatih.arslan.3914