Fatih Terim’in, Göztepe Maçından Sonra Koltuğu Okan Buruk’a devredeceği İddia Edildi

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in Göztepe karşılaşmasından sonra istifa edeceği iddia ediliyor. Sarı-Kırmızılı takımın Terim'in yerini Başakşehir'den ayrıldıktan sonra boşta bekleyen Okan Buruk'la dolduracağı iddia edildi. Camianın bir kısmı Terim'in ayrılık ihtimalini doğrulamıyor, ancak istifa etme durumunu kuvvetli görenler de var.

featured

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim’in Göztepe karşılaşmasından sonra istifa edeceği iddia ediliyor. Sarı-Kırmızılı takımın Terim’in yerini Başakşehir’den ayrıldıktan sonra boşta bekleyen Okan Buruk’la dolduracağı iddia edildi. Camianın bir kısmı Terim’in ayrılık ihtimalini doğrulamıyor, ancak istifa etme durumunu kuvvetli görenler de var.

Göztepe karşılaşmasının ardından Fatih Terim’in görevden ayrılacağı öne sürüldü. Terim’in yorgun olduğu ve önümüzdeki sezon başkanlık düşündüğü de iddialar arasında. Son olarak konuyla ilgili Sabah’tan Mehmet Özcan bir iddiada bulundu. Terim’in ayrılması halinde yerine Okan Buruk’un geçeceğini, hatta eski başkan Adnan Polat’ın da tekrar gelebileceğinin duyumunu aldığını söyledi.

“FATİH HOCA VARKEN DÜŞÜNMEM”

Başakşehir’den ayrıldıktan sonra Okan Buruk, “Galatasaray ile adımın geçmesi gurur verici. Elbette Galatasaray’da çalışmayı hayal ediyorum. Ancak Fatih Terim oradayken böyle bir düşüncem olmaz. Orası benim yuvam ve tabii ki çalışmak isterim. Galatasaray’ı geri çeviremezsiniz” açıklamasında bulunmuştu. Terim’in kendi kararıyla ayrılması söz konusu olursa Okan Buruk’un bu görevi geri çevirmeyeceği belirtiliyor.