Fenerbahçe haberi: Mesut Özil’den Joachim Löw sürprizi

Fenerbahçe'nin yıldız orta saha oyuncusu Mesut Özil, Frankfurt maçı öncesi Alman haber ajansı SID’e Arsenal’dan ayrılırken ABD’den teklif aldığını söylerken bu akşamki mücadele öncesi sürprizi açıkladı.

featured

Fenerbahçe ’nin dünyaca ünlü yıldızı, Frankfurt maçı için gittiği Almanya’da medyanın ilgi odağı oldu. Mesut Özil, Haber ajansı SID’e açıklamalarda bulundu. Mesut, milli takımdan eski teknik patronu Joachim Löw ile görüşüp görüşmeyeceği ile ilgili soruya, “Koronavirüs önlemleri nedeniyle Frankfurt’ta kendisiyle görüşemeyeceğiz. süperbetin Ancak Löw, İstanbul’u çok iyi biliyor. Onu Kadıköy’deki bir maçımıza bekliyorum. Daha önce de davet etmiştim. superbetin Salgın nedeniyle Almanya’daki aile üyelerimle de görüşemeyeceğim ama beni izlemek için statta olacak” ifadelerini kullandı.

32 yaşındaki futbolcu, Arsenal’dan ayrılmaya karar verdiğinde ABD’den teklifler aldığını söyledi.

‘Harika hissediyorum’

Mesut, “Fenerbahçe her zaman benim favori kulübümdü. ABD’den iyi teklifler aldım, başka ülkelerden de isteyenler oldu. Ancak Fenerbahçe denkleme girdikten sonra benim için gerisinin hiçbir önemi yoktu. süperbetin giriş Burada harika hissediyorum. Hem özel hem de profesyonel hayatımda son derece mutluyum” diye konuştu.