Fenerbahçe’nin Zaferi İstanbul Köprülerinde Kutlandı

featured

Fenerbahçe Alagöz Holding Basketbol Takımı’nın FIBA Kadınlar Süper Kupa zaferi, İstanbul’da büyük bir coşkuyla kutlanıyor. Sarı-lacivertli takımın bu büyük başarısını onurlandırmak için şehrin en belirgin simgelerinden olan 3 köprüye Fenerbahçe bayrakları asıldı.

Köprülerde Fenerbahçe Rüzgarı

Bu özel kutlamada 15 Temmuz Şehitler Köprüsü, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü olmak üzere İstanbul’daki üç ana köprü, Fenerbahçe’nin renkleri sarı-lacivertle donatıldı. Bayraklar bu büyük zaferin ardından köprülerde gururla dalgalanıyor.

Teşekkür Mesajı

Fenerbahçe Kulübü, bu organizasyon sırasında kendilerine destek olan Karayolları Genel Müdürlüğü ve İstanbul Emniyet Müdürlüğü personeline teşekkürlerini sundu. Kulüpten yapılan açıklamada, bu iki kurumun çalışanlarının kulüp yetkililerine büyük kolaylık sağladığı belirtildi.

Fenerbahçe’nin Kadınlar Süper Kupa zaferi, İstanbul’daki köprülerde asılan bayraklarla kutlandı. Bu kutlama, hem Fenerbahçe’nin büyük başarısını temsil ediyor hem de İstanbul’un spor zaferlerine verdiği değeri gösteriyor.