Ferhat Domurcuk’dan çizgi dışı bir çalışma.. ‘Sıkıldım’..

featured

 

Oyuncu Ferhat Domurcuk , Sıra dışı çalışması ‘Sıkıldım’ dinleyici ile buluştu.

Oyunculuk kariyeri ile bilinen sanatçı, 3 şarkıdan oluşan ilk maxi single projesini yayınladı. Ferhat Domurcuk, ilk çıkış parçası olan ‘’Sıkıldım’’ isimli şarkısının video klibi de yayınlandı. Oyunculuk ve seslendirme sanatının yanı sıra, müzik alanında da çalışmalarına hız veren sanatçı, yayınladığı maxi single albümü ile dinleyiciye alternatif bir deneyim sunuyor. 3 Şarkıdan oluşan ‘Sıkıldım’ isimli maxi single albüm, dünya genelinde, tüm dijital müzik platformlarında yer alıyor.

Müzik alanında da bir proje yapma isteği olduğunu ileten oyuncu, ‘aklımdaki projeyi yakın zamanda gerçekleştirme fırsatı buldum. Oyunculuk kariyerime devam edeceğim ancak, müzik de hayatımın bir parçası olarak kalacak” dedi.

Ferhat Domurcuk Kimdir?

 

Ferhat Domurcuk, 1985 yılında Sapanca’da doğdu. Sinema, dizi, reklam oyuncusu ve seslendirme sanatçısıdır. Eğitimini 19 Mayıs Üniversitesi Mimari Dekoratif Sanatlar Bölümünde tamamladı.

İlk kamera önü deneyimi 2007 yılında “Parmaklıklar Ardında” dizisindeki Mahkûm Dursun rolü ile elde etti.

Birçok sinema filmi ve dizide rol alan sanatçı, oyunculuğun yanı sıra, birçok ulusal ve uluslararası markanın reklam sesidir.

 

NetD: https://www.youtube.com/watch?v=fyYK5Ehs_Ag

Spotify Sanatçı Linki: https://open.spotify.com/artist/3ldMjrZLrckiNCrBipRoc2?si=YoCKFdOYRpOtX97tWqSGow