Foicey ile Bilinmeyene Doğru

Foicey web adresi 2019 yılının Aralık ayında ilk kurulum aşamaları başlayarak faaliyete geçmek için bir adım atmıştır.

featured

Foicey web adresi 2019 yılının Aralık ayında ilk kurulum aşamaları başlayarak faaliyete geçmek için bir adım atmıştır. Ardından 1 ay sonra tamamlanan ve 2020 yılında Ocak ayında faaliyete geçerek yayınlarına başlamıştır. İlk olarak 3 yazar kadrosuyla birlikte bu işe başlamıştır. Ardından ekip sitenin de büyümesiyle birlikte büyümüş ve 15 kişiye çıkmıştır. Unutmayın ki insanlar şu ana kadar yaşadıkları zaman dilimi içerisinde bilgiye en kolay şekilde ulaşabildikleri çağda yaşıyor. Teknoloji oldukça donanımlı bir şekilde büyüme gösteriyor. Bunun dışında insanlar gazete, dergi almak yerine dijital platformlar üzerinden bilgiye ulaşmayı tercih eder olmuştur.

Foicey.com içerisinde günlük haberlerin yanı sıra birbirinden ilginç bilgileri de barındırıyor. Örneğin İran Şahı Nasıreddin’in karısı olan Anis el Doleh hakkında daha önce hiç duymadığınız bilgilere erişebilirsiniz. Oldukça ilginç bir hayatı olan Anis El Doleh hayatı boyunca 143 evlenme teklifi almıştır. Hatta 13 kişi red cevabı aldığı için de intihar ettiği söylenir. Bu gibi eğlenceli ve genel kültür bilgilerine site içerisinden kolayca ulaşım sağlarsınız. Aynı zamanda pozitivizm gibi birçok alanda da yazı içerikleri çalışması yaparak sizlere istediğiniz cevapları verir.

Yabancı Kaynaklar İle Magazin Dünyası

Sadece ülkemiz üzerinden görünene kaynaklarla değil aynı zamanda yabancı kaynaklarla da magazin araştırmaları yapılır. Ekip içerisinde Türkçe, İngilizce, Fransızca ve Romence dillerine vakıf olan bireyler vardır. Bu sebeple yabancı kaynakları doğru bir şekilde araştırma konusunda da tecrübelidir. Örneğin uzun zamanda vizyonda olan Netflix’in popüler dizisi Stranger Things genç oyuncusu olan Amybeth Mcnulty hakkında birçok habere ulaşabilirsiniz.