Gama Mekatronik Sektöre Öncülük Ediyor

featured

Bursa Nilüfer bölgesinde kurulan Gama Mekatronik kurulduğu günden bu yana özellikle cam ve ahşap işleme makineleri ile sektöre öncülük eden önemli hizmetleri hayata geçirmiş bulunuyor. 20 yılı aşkın bir sektörel tecrübe ile üretmiş olduğu ahşap işleme makineleri, mermer işleme makineleri, metal model işleme makineleri, 4 eksen ve 5 eksen ahşap torna makineleri ve cam işleme makineleri ile sektöre damgasını vurmuş bulunuyor. Türkiye’de ve dünyada özellikle makine endüstrisi alanında yapılan gelişmeleri yakından takip eden Gama Mekatronik her geçen gün yenilikçi ve ilerleyici bir anlayışla faaliyetlerini yürütüyor.

Sektörle ilgili birçok fuarı ve etkinliği yakından takip eden Gama Mekatronik ulusal ve uluslararası birçok fuarda da yer alıyor. 3-6 Kasım tarihleri arasında düzenlenen Avrasya Cam Fuarı etkinlikleri kapsamında yerini alan Gama Mekatronik bu anlamda fuarın en çok ilgi gören standları arasında bulunuyor.

Son derece tecrübeli bir çalışan kadrosunu bünyesinde istihdam eden firma kısa sürede hızlı bir gelişme ivmesi gerçekleştiriyor. Hem yurtiçinde hem de yurtdışında birçok kuruluşla paydaş olarak hareket eden Gama Mekatronik; geniş bir otomasyon ve iletişim ağı ile hizmet çıtasını her geçen gün daha yükseklere taşımayı başarıyor. Gama Mekatronik mermer, metal, ahşap ve cam sektörüne ürettiği makineler ile ülkemizin endüstrisine büyük kazanımlar sağlarken aynı zamanda ihracat hacmini de her geçen gün geliştiriyor.

http://gamamekatronik.com/