Gbh 2-26 Dre En Ucuz Kırıcı ve Delici Matkaplar

Kırıcı ve delici matkaplar genellikle atölyelerde veya inşaat alanlarında kullanımı gerçekleşir. Bazen kendin yap adı altında da kullanımı gerçekleşir.

featured

Kırıcı ve delici matkaplar genellikle atölyelerde veya inşaat alanlarında kullanımı gerçekleşir. Bazen kendin yap adı altında da kullanımı gerçekleşir. Özellikle delik delmek için yapılmış tüm aletlerden betona vida delme söz konusu olduğunda yalnızca iki alet vardır. Bunlar darbeli matkap ve döner çekiçtir. Darbeli matkap ve döner çekiç deyince akla ilk Bosch Gbh 2-26 Dre markasının matkabı gelir. Gbh 2-26 Dre en ucuz ürünü bulmak için Makine Ustası internet sitesi ziyaret edebilirsiniz.

Bosch Gbh 2-26 Dre Kafa Tamir Takımı

Zamanla matkaplar da ve matkap kafalarında kullanıma bağlı olarak hasar görülmektedir. Makine Ustası internet sitesinde Bosch Gbh 2-26 Dre kafa tamir takımı bulunmaktadır.  Darbeli matkap, alışılmış olan matkabın geliştirilmiş bir versiyonudur. Genellikle hafif hizmet tipi beton veya duvar gibi nispeten daha yumuşak malzemelerde veya delme için yalnızca 3/8” çapa kadar delikler gerektiren yerlerde kullanılır. Döner çekici; çekiciyi daha dairesel bir hareketle hareket ettirmek için döner bir parçaya sahiptir. Bir duvar veya beton yüzeye daha güçlü bir matkap veya daha büyük delikler açılmasını sağlar. Bu, daha sert beton veya 1/2 inçten daha büyük bir delik için delmek istediğiniz alettir.

Hem darbeli matkap hem de delici betonu döndürürken ve ufalarken ucunu vurur. Fakat vurma mekanizması iki alette farklı şekilde çalışır.