Gelinim Mutfakta Sunucusu Nursel Ergin, Eski Eşiyle Barıştı

featured

Nursel Ergin ve Murat Akyer, Şevval Sam Konserinde Buluştu

“Gelinim Mutfakta” programının sevilen sunucusu Nursel Ergin, altı ay önce boşandığı eski eşi Murat Akyer ile yeniden barıştığını açıkladı. İkilinin barışma haberi, Şevval Sam’ın sahne aldığı bir geceye katılmalarıyla ortaya çıktı.

Snob Magazin’in haberine göre; Nursel Ergin ve Murat Akyer, Şevval Sam’ın konserini birlikte izledi ve konser boyunca birbirine sarılarak keyifli bir şekilde zaman geçirdi. Bu mutlu anlar, çiftin tekrar bir araya geldiği gerçeğini doğruladı.

İkili Yeniden Evlilik Konusunu Gündeme Taşıdı

Barışan çift, gazetecilere yaptıkları açıklamada, iki ay önce barıştıklarını ve birbirlerinin yanında olmanın özlemini çektiklerini dile getirdi. Nursel Ergin ve Murat Akyer, ilişkilerinin şu anda çok güzel gittiğini ve yeniden evlilik ihtimalinin de bulunduğunu söyledi.

Bu barışma haberi, geçtiğimiz aylarda sosyal medyada gündem olan Nursel Ergin’in Murat Akyer ile şarkı söylediği videoyu hatırlatarak, hayranlarını şaşırttı. Nursel Ergin’in “Olan güzeldir. Maalesef sizin sevineceğiniz gibi konuştuğunuz gibi olaylar yaşanmadı. Ne Murat, ne ben birbirimizi üzmedik” şeklindeki söylemleri, ayrılık haberlerinin ardından yeniden bir araya gelen çiftin barışma sürecini anlamlandırmış oldu.