Girişimcilik Ödüllerinde MY Nakliyat Ödül Aldı

featured

Girişimcilik ödülü bu sene My Nakliyat’a gidiyor! Ödül sırasında yine birinciliğini koruyan My Nakliyat 2021 yılının en iyi nakliyat firması ödülünün yanı sıra girişimcilik ödülüne de layık görüldü. Yapılan ödül töreninde en önde katılım sağlayan Mustafa Yıldız ödül töreni sonrasında da gazetecilerin sorularını yanıtlamaktan geri kalmadı. Mustafa Yıldız’a ilk yöneltilen soru İzmir evden eve nakliyat sektöründe nasıl bu kadar başarılısınız? oldu.

Mustafa Yıldız hiçbir gazeteciyi geri çevirmeden tek tek soruları yanıtladı!

“Nakliyat Sizce Nedir?”

“Nakliyat sizce nedir arkadaşlar! Sadece bir sektör olarak mı görüyorsunuz? Ya da bir kazanç kapısı? Eğer sadece bu iki noktadan değerlendiriyorsunuz; bana göre yanlış değerlendiriyorsunuz. Çünkü ben nakliyatı tamamen farklı bir bakış açısından ele alıyorum. My nakliyat kapsamında İzmir asansör kiralama hizmetinden İzmir parça eşya taşıma hizmetine kadar bir çok hizmet sağlıyoruz. Bu noktada tabii ki de bir kazanç kapısı ve bir sektör olarak karşımıza çıkıyor. Ancak ben bu sektöre şevk dolu bakıyorum. Benim ve yabancı ortaklarımın hayatını değiştiren bu sektör ile aramızda tamamen farklı bir bağ oluştu. Bu nedenle kazancımız ile değil işimize olan bağlılığımız ile medyada yer almak istiyoruz. Burada bir kaç özlü söz söyleyip konumuzdan kopmak istemiyorum. Ancak benim gibi düşünen dostlarımın olduğunu varsayıyorum. Onlar benim ne demek istediğimi anlayacaktır. Bu çok farklı bir bağlantı!” Sözlerini dile getiren Mustafa Yıldız Türkiye Borsası‘nda da yatırım ortağı bir firma olduklarını konuşmalarına ekledi.

“My Nakliyat Olarak Her Alandayız!”

My Nakliyat olarak bir çok ödüller kazanıyoruz. Tabii ki de bu durum bizi oldukça gururlandırıyor. Ancak şehirler arası nakliyat ve şehir içi nakliyat hizmetlerinin yanı sıra farklı sektörlere de adım attık ve bu adımlarımızı ilerletmeye çalışıyoruz. İzmir kiralık eşya deposu hizmeti sunarak müşterilerimizin eşya deposu hizmetini karşılıyoruz. Yine bu hizmet doğrultusunda %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar sergiliyoruz. Bu eşya taşıma ve depo kiralama hizmetlerinin yanı sıra Türkiye Borsası’na da adımımızı attık. Biliyorsunuz ki son dönemler içerisinde borsa oldukça hareketli. Tabii ki biz de daha öncesinden yerimizi aldık ve yatırım ortaklığı yaptık. Bu yatırım ortaklığımızın uzun süre daha devam edeceği düşüncesindeyiz. My Nakliyat ekibi olarak daima ileriye bakıyor; sistematik ve kararlı şekilde ilerlemeler sergiliyoruz.”

“Antika Eşyaları Değerli Buluyor musunuz? Antika Eşyaları Taşır mısınız?” Sorusuna My Nakliyattan Tam Beklenen Cevap!

Muhabir arkadaşlardan birisi diğer arkadaşların sözünü keserek; “Antika eşyaları değerli buluyor musunuz? Antika eşyaları taşır mısınız?” sorusunu My Nakliyat kurucularından olan Mustafa Yıldız’a yöneltti.

Mustafa Yıldız’ın düşünmeden verdiği cevaplar muhabir arkadaşları şaşırttı!

“Biz My Nakliyat olarak antika taşıma ve piyano taşıma sektöründe de yerimizi aldık. Diğer muhabir arkadaşın sorusunu da cevapladığım gibi birden fazla sektör içersinde yerimizi aldık. Daha çok gelişmek için çabalıyoruz. Antika eşyalar tabii ki de benim için çok değerli. Onlar bizlere Atalarımızdan yadigâr kalan eşyalar! Geçmişimizin güzelliklerini üzerlerinde taşıyan eşyaları en doğru ve güvenlikli şekilde My Nakliyat olarak taşımasını sağlıyoruz.” sözlerini dile getirdi.