GLAMIRA Love Koleksiyonu yıldızların ışıltısını yansıtıyor

featured

Yıldızların hikayesi kişiselleştirilebilen zarif mücevher tasarımlarında

Mücevher sektörünün öncü firmalarından GLAMIRA, doğaya ve evrene daha sıkı bağlanma ihtiyacı hissettiğimiz bu dönemde sevgi temasına vurgu yapıyor. Umudu hatırlatan “Love Universe” koleksiyonunda; her biri kişiselleştirilebilir pırıltılı kolye uçları, küpe, zarif bileklik ve küpeler bir araya geliyor. Evrenden ilham alarak tasarlanan koleksiyon Venüs Yıldızı, Kuzey Yıldızı ve Süpernova’nın izlerini taşıyor.

 

GLAMIRA’nın küresel pandeminin zorluklarına dikkat çekmek için tasarladığı “Love Universe” Koleksiyonu, birbirimize, doğaya, evrene bağlılığımıza ve hayatta kalmak için sevginin önemine vurgu yapıyor. Koleksiyonda aşkı, sevgiyi, şansı ve kozmik dengeyi simgeleyen Venüs Yıldızı ile sezgileri, güveni temsil eden Kuzey Yıldızı ve yeninin doğuşunun simgesi olan Süpernova’dan esinlenerek tasarlanan mücevherler yer alıyor.

 

Yıldızların ışıltısı sizi tamamlasın

Doğaya, evrene saygı duruşunda bulunan ve esinlendiği yıldızların kendine özgü dokularını, mücevher tasarımları için yeniden yorumlayan  “Love Universe”, eşsiz ayrıntılar ve el işçiliği ile birleşerek zamansız mücevherler sunuyor. Evrenin izlerini taşıyan koleksiyonda pırıltılı kolye uçları, küpe, bileklik, yüzük ve küpeler öne çıkıyor. Işıltılı ve zarif tasarımların yer aldığı koleksiyon görsel zenginlik sunarken hikâyeleriyle de takı severlere parıltının sınırsızlığını vaat ediyor.

 

Kişiselleştirilebilen özel tasarımlar 

Koleksiyonun taşları pırlanta ve Paraiba Turmalin olsa da tamamı kullanıcıların tercihine göre özelleştirilebiliyor.  Klasik, modaya uygun ve lüks mücevher zevkine hitap eden ve 620 parçadan oluşan koleksiyon “Love/ Luv/ verb” “Show Love” ve “Love Nature” konseptleri ile devam edecek.