Greyderin Altında Kalan Adam Feci Şekilde Can Verdi

featured

Bartın’ın Mugada köyünde bir kamyon kara saplandı. Tuncay Yaman isimli vatandaş, kamyonu kurtarmak için bölgeye gelen greyderin altında kalarak can verdi. Bunun üzerine bölgede yaşayan vatandaşların greyder operatörü Ö.Ş.’yi darbettiği ve yaralanan operatörün hastaneye kaldırıldığı öğrenildi.

Bartın Merkeze bağlı Mugada köyü ile Arıönü köyü arasındaki yolda İl Özel İdaresi ekiplerince karla kapanan yolların açılması için kar küremede kullanılan kamyon kara saplanarak yolda kaldı.

GREYDERİN ALTINDA KALDI

Kamyonun kurtarılması için bölgeye İl Özel İdaresine bağlı greyder gönderildi. Başlatılan çalışmalar sırasında geri manevra yapan greyderin altında kalan 45 yaşındaki Tuncay Yaman isimli vatandaş ağır şekilde yaralandı. Bölgeye sevk edilen sağlık ekiplerince yapılan kontrollerde Yaman’ın hayatını kaybettiği anlaşıldı.

ŞOFÖRÜ LİNK ETMEK İSTEDİLER

Yaman’ın hayatını kaybettiğinin anlaşılmasının ardından iddialara göre bölgede yaşayan vatandaşların greyder operatörü Ö.Ş.’yi darp ettiği ve yaralanan operatörün hastaneye kaldırıldığı öğrenildi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.