Gülüşlerinizi Parlatacak Bir Diş Hastanesi!

Kurulumu 2013 yılı içerisinde yapılan Dentevim, ağız ve diş sağlığı polikliniği Dt. Kıvanç Permuz ve Dt. Can Atakan tarafından başlatılan bir isimdir.

featured

Kurulumu 2013 yılı içerisinde yapılan Dentevim, ağız ve diş sağlığı polikliniği Dt. Kıvanç Permuz ve Dt. Can Atakan tarafından başlatılan bir isimdir. Sektöründe sağladığı bilgi birikimi ve tecrübe sayesinde de  oldukça başarılı işlere imza atmakta, yurt içerisinde olduğu gibi yurt dışından gelen hastalarını da en güzel şekilde ağırlayıp, gerekli olan tedavilerini de uygulamaktadır.

Tanı ve tedavi sürecinde hastalara karşı olan tavır ve tutumları her hasta için farklı bir özveride olan Küçükyalı diş hastanesi, ayrıca çoğu hizmetini de büyük bir profesyonellik içerisinde gerçekleştirmektedir. Bünyesinde bulundurduğu Küçükyalı diş hekimleri ile beraber her daim en başaralı ve özverili çalışma şekli içerisinde hareket etmektedir.

Diş ve Ağız Sağlığınız İçin Tam Hizmet, Dentevim!

Küçükyalı diş polikliniği, bünyesinde bulundurduğu bölümlerin tamamıyla, sizlere ihtiyacınız olan tedavileri olabilecek en profesyonel şekilde uygulanmaktadır. Bunun yanı sıra tedavilerini süresince sizlere hastane olarak kendi farklarını da oldukça büyük bir şekilde hissettirmektedirler. Sizleri memnun niyet konusunda bir garanti sunmalarının yanı sıra uzman hekimleri ile beraber son teknoloji kullanımı yapmaktadırlar.

Uygulamaları içerisinde protez, botoks, diş sıkma problemlerine çözüm, diş eti hastalıklarına genel çözüm, dolgu, kanal tedavisi gibi zor ya da kolay olan her türlü işlemde sizlere büyük bir konfor sağlamaktadır. Bununla beraber diş hekimleri konusunda çoğumuzun duyduğu endişeleri de varlıkları ile sıfıra çekmektedirler.