Gümüşhanespor, Filistin’e Destek İçin Özel Forma Giydi

featured

Karadeniz ekibi Gümüşhanespor, TM Kırıkkalespor maçında Filistin’e destek amacıyla özel forma giydi.

Gümüşhanespor, TM Kırıkkalespor ile oynadığı maçta, Filistin halkına destek vermek ve savaşa dur demek amacıyla özel tasarımlı bir forma tercih etti. Gümüşhane Belediye Başkanı Ercan Çimen, Gümüşhanespor’un her zaman Filistin halkının yanında olduğunu ifade ederek, bu özel forma ile Filistin’e desteklerini gösterdiklerini belirtti.

“Spor barışı, kardeşliği temsil ediyor”

Gümüşhane Belediye Başkanı Ercan Çimen, Filistin’deki insanlık dramına dikkat çekerek, bu haksızlığa ve zulme dur demek lorabet için Gümüşhanespor için özel bir forma yaptırdıklarını söyledi. Formada Filistin bayrağı ve sembollerinin yer aldığını belirten Çimen, sporun barışı ve kardeşliği temsil ettiğini vurguladı. Ayrıca, bu formayla sahada gösterilecek mücadeleyle seslerini duyurmak istediklerini ifade etti.

“Filistin halkının yanındayız”

Gümüşhanespor Kaptanı Taner Koç da, Filistin’deki zulme dur demek amacıyla destekleyici formlarla sahaya çıkacaklarını söyledi. İsrail’in yaptığı katliamları kınadıklarını belirten Koç, Filistin halkının yanında olduklarını dile getirdi.

Gümüşhanespor futbolcusu Hüseyin Yıldız da, bu özel forma ile gurur duyduklarını ve duygulandıklarını ifade etti. lorabet giriş Formada Filistin bayrağıyla sahaya çıkmanın kendileri için çok farklı bir duygu olduğunu belirten Yıldız, mücadelelerini Filistin’e armağan etmek istediklerini söyledi.