Hafif ve dayanıklı Acer TravelMate P6, hibrit çalışanlar için birinci sınıf bir dizüstü bilgisayar deneyimi sunuyor

featured

Acer’ın dayanıklı, güvenli ve uzun pil ömrüyle dikkat çeken dizüstü bilgisayar serisi TravelMate P6 (TMP614-51T), Intel® Core™ i7 işlemcisi, 512 GB PCIe SSD depolama alanı, 8 GB RAM kapasitesi ve 24 GB’a kadar DDR4 belleği ile TravelMate P6 ile çoklu görevleri kolaylıkla gerçekleştirmek mümkün hale geliyor.

İnce hafif ve taşınabilir bir dizüstü bilgisayar

TravelMate P6’ın, ince ve taşınabilir olmanın yanı sıra 16,6 mm kalınlığı ve 1,13 kg ağırlığıyla son derece hafif olan kasası, aynı kalınlıktaki standart alüminyum alaşımlı kasalara göre daha güçlü ve daha hafif olan bir magnezyum-alüminyum alaşımdan oluşuyor. 14 inçlik FHD ekrana sahip TravelMate P6’nın IPS paneli, 170 dereceye kadar görüntü açılarında doğru renkleri görüntüleyebiliyor. Cihazın daha kolay içerik paylaşımı için dümdüz yatırılmasını sağlayan 180 derecelik menteşe tasarımından faydalanarak birlikte çalışmayı kolaylaştırıyor.

Uzun pil ömrü ve dayanıklılık özellikleri ile iş seyahatleri için ideal

TravelMate P6’nın 18 saate varan uzun pil ömrü sayesinde çalışanlar, gün boyunca bilgisayarlarını sürekli şarj etmek zorunda kalmadan çalışabiliyorlar. Ayrıca ihtiyaç duyduklarında hızlı şarj ile pili yalnızca iki saat içinde %100’e ve 45 dakikadan daha kısa sürede yüzde 50’ye kadar doldurabiliyorlar. Toza ve suya karşı ABD askeri standard MIL-STD 810G uyumluluğu taşıyan TravelMate P6 modelleri, havaalanı güvenlik kontrollerinde alabilecekleri darbeler, düşmeler ve diğer aksiliklere karşı dayanıklıdır. MIL-STD 810G standardı, dizüstü bilgisayarın basınca, yağmura, neme ve aşırı sıcaklıklar gibi zorlu dayanıklılık testlerine karşı direncini ölçen katı prosedürleri takip ediyor.

Üst seviye güvenlik ve yüksek hızda bağlantı

TravelMate P6’nın, parmak izi okuyucusuyla ve kızılötesi web kamerası ile oturum açma işlemleri yapılabiliyor. Ayrıca, sistemin web kamerası kullanılmadığında gizlilik için fiziksel olarak kapatılabiliyor. Trusted Platform Module (TPM) 2.0 yongası ve Intel vPro® platformuna entegre gelen Intel® Active Management Technology, güvenli kimlik doğrulamayı kolaylaştırırken, şirket verilerini koruma altına alıyor.

USB 3.1 Gen 2 Type-C™ Thunderbolt™ 3 bağlantısı, bilgisayara takılan USB Tip-C cihazlarında 40 Gbps’ye kadar son derece hızlı veri aktarımına olanak sağlarken, 8K görüntü birimlerini çalıştıracak kadar da güç beslemesi yapabiliyor. Micro SD kartın yer aldığı geniş bağlantı noktası yelpazesiyle içerik paylaşımı yapmak son derece kolay hale geliyor.

Birinci sınıf kullanıcı deneyimi

Dizüstü bilgisayarda kristal netliğinde video konferans için çift hoparlör bulunurken, dört mikrofonlu ses sistemi, sesleri 2 metreye kadar mesafeden alabilirken, hızlı ve doğru sesli komutlar verilebilmesini sağlıyor. Skype for Business Sertifikalı cihaz, kullanışlı toplantı özellikleriyle son teknoloji ses ve video sunuyor. Hasara dayanıklı, ultra duyarlı Corning Gorilla Glass NBT Dokunmatik Yüzey ile ise TravelMate P6, hassas hareket kontrolü ve kaydırma deneyimi ile birinci sınıf bir kullanıcı deneyimini kullanıcısına sunuyor.

 

Fiyat ve bulunabilirlik

Acer TravelMate P6, Trendyol.com üzerinde 18.373,95 fiyatla satışta.

Acer Hakkında

1976’da kurulan Acer, günümüzde 160’tan fazla ülkede faaliyet gösteren dünyanın en büyük ICT şirketlerinden biridir. Yüzünü geleceğe dönen Acer; donanım, yazılım ve hizmetlerin bir araya gelerek tüketicilere ve işletmelere yeni fırsatlar sunduğu bir dünya oluşturmaya odaklanmıştır. Hizmet tabanlı teknolojilerden Nesnelerin İnterneti, oyunlar ve sanal gerçekliğe kadar birçok alanda Acer; 7000’den fazla çalışanıyla, insanlarla teknoloji arasındaki sınırları kaldıran ürün ve çözümler araştırmaya, tasarlamaya, pazarlamaya, satmaya ve desteklemeye kararlıdır. Daha fazla bilgi için www.acer.com.tr adresini ziyaret edin.

© 2021 Acer Inc. Tüm hakları saklıdır. Acer ve Acer logosu, Acer Inc’in tescilli ticari markasıdır. Celeron, Intel ve Intel logosu, Intel Corporation veya iştiraklerinin ABD ve/veya diğer ülkelerde ticari markalarıdır. Diğer ticari markalar, tescilli ticari markalar ve/veye hizmet markaları, belirtildikleri veya başka türlü şekilde ilgili sahiplere aittir. Tüm teklifler önceden belirtilmeksizin değiştirilebilir ve tüm satış kanallarında geçerli olmayabilir. Belirtilen fiyatlar üreticinin tavsiye ettiği perakende satış fiyatlarıdır ve bölgeye göre değişebilir. Satış vergileri eklenebilir.