Hande Erçel Hakkında Çıkan Aşk Dedikoduları Hakkında İlk Kez Açıklama Yaptı

Geçtiğimiz haftalarda aşk yaşadığı iddia edilen genç iş insanı Murat Akdoğan ile ayrıldıkları konuşulan Hande Erçel, hakkında çıkan tüm iddialara karşı ilk kez açıklamalar yaptı. Erçel, "Benim ağzımdan bir şey duymadan yazmayın. Gerçekten benim için güzel haberler değiller" ifadelerini kullandı.

featured

Geçtiğimiz haftalarda aşk yaşadığı iddia edilen genç iş insanı Murat Akdoğan ile ayrıldıkları konuşulan Hande Erçel, hakkında çıkan tüm iddialara karşı ilk kez açıklamalar yaptı. Erçel, “Benim ağzımdan bir şey duymadan yazmayın. Gerçekten benim için güzel haberler değiller” ifadelerini kullandı.

Sen Çal Kapımı dizisinde Eda karakterine hayat veren Hande Erçel, İstinye’de bir spor salonuna arkadaşını bırakırken kameralara yansıdı.

“GEREKSİZ BİR HABER”

Güzel oyuncu, aşk yaşadığı hatta ayrıldığı bile konuşulan genç iş insanı Murat Akdoğan ile hakkında çıkan dedikodulara yanıt verdi. Erçel, “Benim ağzımdan bir şey duymadan yazmayın. Gerçekten benim için güzel haberler değiller, bunun üzerine konuşmayalım, gereksiz bir haber” şekliden konuştu.

HANDE ERÇEL MURAT AKDOĞAN AŞKI

Öte yandan tüm bu aşk haberlerine rağmen ünlü oyuncunun Murat Akdoğan’ı takip etmeye devam ettiği görüldü.