Hava kalitenizi Netatmo akıllı hava kalite monitörü ile arttırın

featured

Bina elektrik ve dijital altyapı ürün ve sistemleri konusunda uzman Legrand, son teknolojiyi kullanarak hayatınızı kolaylaştırmaya Netatmo ürünleriyle devam ediyor. Havaların soğuması ile evlerimizde hiç olmadığı kadar fazla vakit geçiriyoruz. Ancak bu durum evlerimizdeki hava kirliliğini en üst seviyeye çıkartıyor. Yemek kokuları, bakteriler derken hava kalitesini etkileyen pek çok faktörle iç içeyiz. Ayrıca bulunduğumuz ortamda yeterli hava sirkülasyonu bulunmaması virüslerin de daha hızlı çoğalmasına ortam hazırlamaktadır. Bu durumda kolay kurulumu ile Netatmo Hava Kalite Monitörü, hava kalitenizi gözlemleyerek daha sağlıklı bir çevre edinmenizi sağlar.

 

Akıllı telefonunuzdan eş zamanlı olarak verilerinize erişin

Sıcaklık, gürültü seviyesi, nem gibi verileri akıllı telefonunuzdan görebilirsiniz. Geçmişe dönük verileri görüntüleyebilir, karşılaştırmalar yapabilirsiniz. Hava kalitenizi bu basit ipuçlarıyla kolayca arttırabilirsiniz.

 

Hava kalitenizi gözlemleyin ve daha sağlıklı bir çevre edinin

Sağlıklı bir ortam ayrıca daha mutlu hissetmenizi sağlar. Sağlıksız bir hava başınızı ağrıtır, alerjilere neden olabilir ve astım krizlerini tetikleyebilir. Önemli verileri kontrol ederek özellikle çocuklarınızın odalarında sağlıklı bir ortamda yaşadıklarından emin olun.

 

Konforunuzu arttırın

İç mekanlarınızın çok soğuk olması, hava kalitesinin kötü olması, nemli veya gürültülü olması durumunda konforlu hissetmeniz mümkün değildir. Netatmo Hava Kalite Monitörü ile kendinizi iyi hissedebileceğiniz şekilde evinizi istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.