Hayvan Dostlarımız İçin En iyi Hizmeti Sunan, Gültepe Veteriner Kliniği!

featured

Hayvan dostlarımızın en iyi şekilde hizmet almaları için 2014 yılında kurulan Gültepe veteriner Kliniği, çoğu hayvan severin onay verdiği ve önerdiği bir klinik olarak geçmektedir. Abdurrahim Acar tarafından kurulmuş olan klinik aynı zamanda uzman kadrosuyla beraber çalışmalarına en iyi şekilde devam ettirmektedir.

Kendi kapsamında devamlılık sağlarken ihtiyaç duyulabilecek her türlü durumda yüksek bir imkana sahip olan veteriner Kliniği, gelişmişlik düzeyini de her geçen gün arttırmaya ve geliştirmeye devam etmektedir. Hayvan dostlarının ve sahiplerinin, hayvan severlerin memnuniyetini kazanmasıyla da kendi sektöründe yerini oldukça net bir şekilde belirginleştirmiştir. Dostlarınızı gözünüz kapalı bir şekilde emanet edebileceğinizden emin olarak işlem yapmanızın yanı sıra güvenliğinden de konforundan da memnun olacağınız bir kliniktir.

Her Daim Hizmete Hazır Bir Veteriner Kliniği!

Çalışma şekli haftanın her günü yirmi dört saat olma özelliği ile nöbetçi veteriner kliniği özelliği taşımaktadır. Bu da sizin yakınlardaki mevkilerden de içiniz rahat bir şekilde ulaşım sağlayabilmeniz anlamına gelmektedir. Klinik size sunduğu imkanlar dahilinde örnek olarak Seyrantepe veteriner ihtiyacınızı da karşılamanıza yardımcı olmaktadır.

Beklenmedik bir durum karşısında on dakika kadar kısa bir süre içerisinde ulaşabileceğiniz ve zaman fark etmeksizin hizmet alabileceğiniz klinik, çoğu acil işlemi yapabilmenin yanı sıra doğum, aşılama, cerrahi işlemler, gerekli iç parazit aşısı gibi seçeneklerde hizmete hazırdır.