Hayvancılık Yönetimi Hizmetleri Kolaylaştırıyor

Hayvancılık hizmetlerinin tarihi çok eskiye dayanıyor. İnsanlar çok uzun zamandan bu yana hayvanlardan faydalanıyorlar.

featured

Hayvancılık hizmetlerinin tarihi çok eskiye dayanıyor. İnsanlar çok uzun zamandan bu yana hayvanlardan faydalanıyorlar. Hayvanların etleri, derileri, sütleri, yumurtaları kullanılıyor. Bu yüzden hayvancılık ve sürü yönetimi de büyük bir değer görüyor. Gelişen dönem olanaklarıyla beraber de insanlar hayvancılık için daha büyük adımlar atıyorlar. Bu adımlar içerisinde de bireysel hayvancılığın yanı sıra işletmelerde de hayvancılık yapılıyor. Elbette bu durum da hayvanların çok daha fazla sayıda olması anlamına gelebiliyor. Hayvanların takibinin yapılması aşamasında da e-ciftlik sizlere yardımcı oluyor.

e-ciftlik bünyesinde birçok yazılım seçeneği yer alıyor. Hayvanlarınızın küçükbaş, büyükbaş ve kümes hayvancılığı olmak üzere yönetimi kolaylaşıyor. Sürekli olarak gelişmesinden ötürü yeni sürü yönetimi yazılımları da geliştiriliyor. Ücretsiz sürü yönetimi fırsatından faydalanırken çok daha rahat edebiliyorsunuz. e-ciftlik sizleri kolaylıklar ve konforla bir araya getiriyor. Hayvanlarınızın kayıt ve takibinin yapılmasını sağlıyor. Tüm bu işlemler de otomatik olarak tamamlanabiliyorlar. Hem sürünün koordine olması hem de ihtiyaçların giderilmesi daha kolay olabiliyor.

e-ciftlik Yazılımları Otomatik Gelir Gider Takibi Yapıyor

e-ciftlik aylık raporlama işlemi de yapıyor. Bu yüzden hayvancılık içerisinde gelir ve giderlerinizi de takip edebiliyorsunuz. Hayvanlarınızın cinsiyeti, yaşı, hastalık durumu ve gebelik hali de görülebiliyor. Sonuç olarak da ücretsiz hayvancılık yönetimi ile beraber daha sistemli bir ilerleme kaydedilebiliyor. Birçok konuda teknolojiye denk bir hal alabiliyorsunuz.