Her mesleğin incelikleri ve detayları bilinmelidir

Diğer bütün meslekler da olduğu gibi Türk Silahlı Kuvvetleri’ne mensup askeri faaliyetlerde bulunan bir meslek erbabı olmak için de bu mesleğin bütün detaylarının ve inceliklerini bilinmesi gerekmektedir.

featured

Diğer bütün meslekler da olduğu gibi Türk Silahlı Kuvvetleri’ne mensup askeri faaliyetlerde bulunan bir meslek erbabı olmak için de bu mesleğin bütün detaylarının ve inceliklerini bilinmesi gerekmektedir. Military App bu anlamda Türk Silahlı Kuvvetleri’ne mensup bireylerin mesleki kariyerlerinde yükselmeleri ya da askeri personel olmak isteyen kimselerin başta Jandarma uzman erbaş sınavı olmak üzere birçok sınavlarda başarı kazanabilmeleri için gerekli olan bilgi ve argümanları paylaşır.

Military App akıllı telefonlarda

Military App hem bir web sitesi üzerinden hem de mobil cihazlara yüklenebilen bir uygulama üzerinden hizmet vermektedir. Askeri personel olma ile ilgili başta Jandarma astsubay alımı olarak ve diğer Türk Silahlı Kuvvetleri’ne ait personel alımları ile ilgili bilgileri de paylaşmaktadır. Military App subay alımı ile ilgili bilgileri paylaşırken yetkili yaralardan gelecek olan açıklamaları da yakından takip etmektedir. Türk Silahlı Kuvvetleri ile ilgili ve Türk Silahlı Kuvvetleri’nde mesleki anlamda yükselme ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz bütün bilgileri sizlere sunmayı hedefleyen Military App bu alanda eğitim faaliyetleri noktasında lider konumdadır. Öte yandan uygulama akıllı telefonlara son derece kolay bir biçimde entegre edilecek şekilde dizayn edilmiş ve özellikle kişisel bilgilerin korunması kanunu kapsamında bireylerin kendilerine ait bilgilerinin gizliliğini muhafaza etmiştir. Türk Silahlı Kuvvetleri mensubu olan birçok bireyin o kullandığı uygulama meslek içi eğitim faaliyetleri de verir.