İBF İnşaat Seçmek İçin Nedenleriniz

İnşaat Sektöründeki uzmanlığı ile ön plana çıkmayı başarmış olan İBF Kayseri konut projeleri ile başlamış ve 43 yıldır bu sektörde birçok ilde hizmet sağlıyor.

featured

İnşaat Sektöründeki uzmanlığı ile ön plana çıkmayı başarmış olan İBF Kayseri konut projeleri ile başlamış ve 43 yıldır bu sektörde birçok ilde hizmet sağlıyor. Herkes ev sahibi olsun diye adımlarını oldukça iyi bir şekilde atmış ve amaçlarına da ulaşmaya başlamıştır. 2001 yılında ALFA YAPI A.Ş’nin %50 hisselerini alarak üç yıllık bir süreçte 420 konutluk imalat çalışmasını başarılı bir şekilde teslimini gerçekleştirmiştir. Buradan elde ettiği başarı sayesinde Kayseri de vergi sıralamalarında da oldukça iyi bir yere sahip oldu.

Kayseri satılık daire hizmetlerinin yanı sıra birçok ilde de daire satışları bulunuyor. Yenilikçi ve en önemlisi de yaptığı konutların depreme dayanıklılığını oldukça ön planda tutuyor. Bildiğiniz üzere ülkemiz deprem bölgesi ve bu nedenle de konutların büyük bir titizlikle yapılması önem arz eder. İBF’yi seçmek için en büyük nedenlerden biri de budur desek yalan olmayacaktır.

Sekiz Farklı Bölgede Yeni Projeler

İnşaat sektörü birçok açıdan sürekli gelişmeye açık bir alandır. Bunun dışında yetenekli mimar ve mühendisler sayesinde her geçen gün farklı fikirlerin ışında hizmet kalitesi sunuluyor. Gelişen teknoloji de bunu bir o kadar etkiliyor. İBF inşaat firması teknolojisinin nimetlerini en iyi şekilde projelerinde kullanmayı başarmıştır. Satılık daire olarak en iyi şekilde evleri hazırlar ve müşterilerinin ceplerine uygun bir şekilde satışların gerçekleşmesine izin verir.