İcardi’nin Eşi Wanda Nara, Lösemi Teşhisi Konulduğunu Açıkladı!

featured

Galatasaray futbolcusu Mauro Icardi’nin eşi ve aynı zamanda menajeri olan Wanda Nara, uzun süredir özel hayatını koruyarak gizli tuttuğu sağlık sorununu nihayet açıkladı. Lösemi teşhisi konulan Nara, hastalığını artık inkar etmediğini ve bunu kamuoyuyla paylaşma kararı aldığını ifade etti.

Wanda Nara, lösemi teşhisinin konmasının ardından duygusal bir açıklama yaparak, “Her hafta Fundaleu’dan doktorum Dr. Miguel Pavlovsky’ye gönderilen testlerim var. Ayrıca hastalığın seyrine göre değişen bir tedavi görüyorum. Her hafta sonuçları almaya gittiğimde nefesim kesiliyor. Bu hassas bir konu özel kalmasını tercih ederdim ama anlıyorum. Lanata’yı şikayet etmemeye karar verdim. O bir gazeteci ve eğer bilgi ona ulaştıysa bunu yayınlaması gerekirdi.” şeklinde konuştu.

Nara, Arjantin’de uzmanlaşmış bir hematoloji merkezi olan Fundaleu’da tedavi gördüğünü ve sağlık durumunun her geçen gün daha iyiye gittiğini belirtti. Uzun bir süre sağlık sorununu gizlemesinin ardından, Wanda Nara’nın bu açıklaması büyük yankı uyandırdı. Aynı zamanda futbol dünyasının da yakından takip ettiği bu gelişme, lösemi ile mücadele edenlere umut olabileceği gibi, sağlık konularının açıkça konuşulmasının önemini bir kez daha vurguladı.