İçeceklerde Karton Bardak Tercihi

Karton bardak tercihi sadece sıcak içecekler için çay, kahve ya da bitki çayları gibi iyi birer kullanım sağlamaktadır. İsteyen işletmeler baskılı karton bardak ile kendi reklam avantajını da yaratmış olabilmektedir.

featured

Karton bardak tercihi sadece sıcak içecekler için çay, kahve ya da bitki çayları gibi iyi birer kullanım sağlamaktadır. İsteyen işletmeler baskılı karton bardak ile kendi reklam avantajını da yaratmış olabilmektedir. Karton bardaklarda bulunan reklam logoları işletmeler içerisinde çokça kullanılan bir işleyiş olurken bunun yanında karton bardakları geri dönüşümleri için de çevreci olarak nitelendirilmektedir.

Sıcak içecek tüketiminde öncelerinde cam bardak ya da kupaların kullanımı tekrar edilen kullanım açısından ekonomik bulunsa da bu hijyen ve sağlık açısından olumsuz nitelendirilmiştir. Bir cam bardak bir kez kullanıldıktan sonra doğru şekilde temizlenmediğinde üzerinde bakteriler üremeye devam etmekte ve bir başkasının kullanımı için hiç de sağlıklı değildir. Tüm bunların önüne geçmek ve kolay kullanım avantajı sağlayan karton bardakları tercih edebilirsiniz.

Güvenilir Bardak Üreticisi

Hızlı yaşam tarzının yaygınlaşması sonucu kağıt bardak üreticileri de bu artışa uyum sağlamıştır. Tüketicileri tatmin edecek şekilde baskılı veya baskısız olarak üretim sağlamaktadır. Tek kullanımlık olmaları açısından oldukça hijyenik olan bardaklar, tek duvarlı ve çift duvarlı olarak iki çeşitte üretilmektedir. Sıcak içecek tüketiminde daha sık kullanılan karton bardaklar tek duvarlı olduğunda; çok ısınabilir ve içecek soğumaya başlayana kadar tutulması zor bir hale gelebilir. Bunun için firma Sleeve Ceket üretimini de sağlamaktadır. Çift duvarlı bardaklar sleeve olmaksızın bardağı tutabilme imkanı sağlamaktadır.