İdexx laboratuvar cihazları Şirinvet’de

Şirinvet özellikle Bahçelievler veteriner kliniği ihtiyacı bulunan bireyler olmak üzere İstanbul merkezli olarak faaliyet yürüten ve bu ildeki küçük dostlarımızın sağlığı ile ilgili bütün iş ve işlemleri gerçekleştiren bir kuruluş olarak karşımıza çıkmaktadır.

featured

Şirinvet özellikle Bahçelievler veteriner kliniği ihtiyacı bulunan bireyler olmak üzere İstanbul merkezli olarak faaliyet yürüten ve bu ildeki küçük dostlarımızın sağlığı ile ilgili bütün iş ve işlemleri gerçekleştiren bir kuruluş olarak karşımıza çıkmaktadır. Küçük hayvan cerrahisinden egzotik hayvanların sağlıkları ile ilgili yapılacak iş ve işlemlere kadar tüm faaliyetlerini büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. 200 metrekarelik tam donanımlı bir kliniğe sahip olan Şirinvet köpek kuş egzotik canlılar kediler başta olmak üzere birçok hayvanın tedavisi ile ilgili olarak etkin ve verimli yöntemler uygulanmaktadır. Sonuçları şaibeli ve tartışılır olan ve kesin sonuç vermeyen laboratuvar cihazları yerine idexx laboratuvar cihazları ile faaliyetlerini yürüten Şirinvet bu anlamda tahlil sonuçlarınız da ilgili olarak kesin ve net bilgi elde etmenize de olanak sağlamaktadır.

Şirinvet tüm operasyonlarını güvenle yapar

Şirinvet yapmış olduğu iş ve işlemlerde ve özellikle operasyonlarda son derece güvenli ve etkin bir çalışma sistemi yürütmektedir. Ataköy veteriner kliniği ihtiyacı olan bireylerin de tercih ettikleri Şirinvet bu anlamda en güvenilir veteriner kliniklerinden biri olmuştur. Bu başarısının 7 gün 24 saat ama acil veteriner kliniği hizmeti vermesine de borçlu olan Şirinvet gece gündüz demeden küçük dostlarımızın sağlığı için son derece etkin ve verimli çalışmalar yürütmektedir. Kendini sürekli geliştiren Şirinvet personeli ile birlikte hayvan sağlığı ile ilgili tüm eğitim ve kurslara katılmaya gayret etmektedir.