İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli İkiz Bebeklerinin Sağlık Durumu Hakkında Açıklamalarda Bulundu

featured

İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli, İkiz Bebeklerinin Doğum ve Sonrasındaki Süreci Paylaştı

İbrahim Tatlıses ve Derya Tuna’nın oğlu İdo Tatlıses ile Yasemin Şefkatli, uzun süredir birlikte olmalarının ardından 2021 yılında dünyaevine girdi. Çift, 22 Ocak’ta ikiz bebeklerinin doğumunu karşılayarak anne baba oldular. Bebeklere İbrahim Ayel ve Sinan Emir isimlerini verdiler. Ancak, İbrahim Ayel’in doğumda kalp sorunu olduğu ortaya çıktı ve bebeğin bir operasyon geçirmesi gerektiği belirtildi.

Yasemin Şefkatli’nin Açıklamaları

Yasemin Şefkatli, Instagram hesabından yaptığı açıklamada, aslında bebeklerinin 21. haftadan itibaren Ayel’in kalp sorununu bildiklerini ve doğumdan sonra bir operasyon geçireceğini planladıklarını ifade etti. Şefkatli, bebeğin operasyon geçirmesine ilişkin destek mesajları aldıklarını ve bu süreci kendi içlerinde sindirip çözüme odaklandıklarını belirtti. Bebeğin güçlü olduğunu ve her şeyin yolunda gideceğine inandıklarını dile getirdi.

Yasemin Şefkatli’nin Paylaşımı

Yasemin Şefkatli, eşi ve ikiz bebekleriyle çekilmiş bir fotoğrafını paylaşarak, “40 uçurduk. Canlarım, ömrünüz hep sağlıkla, huzurla, birlikte omuz omuza olsun” dedi. Şefkatli, bebeğinin güçlü olduğunu ve geleceğin güzel günlerle dolu olacağına olan inancını dile getirdi.

Bu açıklamalarla İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli, ikiz bebeklerinin sağlık durumu hakkında bilgi vererek sevenlerini bilgilendirmiş oldular.