İki Tırın Çarpıştığı Kazada Şoför ve Arkadaşı Hayatını Kaybetti

Kütahya'da kullandığı tırın kontrolünü yitiren Niyazi Gümüş, bariyerleri aşarak karşı şeride geçip Mustafa Arıtürk'ün kullandığı tıra çarptı. Kazada Gümüş ve yanındaki Mustafa İsot, olay yerinde hayatını kaybetti.

featured

Kütahya’da kullandığı tırın kontrolünü yitiren Niyazi Gümüş, bariyerleri aşarak karşı şeride geçip Mustafa Arıtürk’ün kullandığı tıra çarptı. Kazada Gümüş ve yanındaki Mustafa İsot, olay yerinde hayatını kaybetti.

Kütahya-Afyonkarahisar karayolu 47’nci kilometresinde sebze yükü taşıyan Niyazi Gümüş, kullandığı tırın kontrolü yitirdi. Bariyerleri aşan Gümüş, karşı yönden gelen Mustafa Arıtürk yönetimindeki tıra çarptı.

Son dakika! KÜTAHYA'DA TIR KAZASI: 2 ÖLÜ

2 KİŞİ ÖLDÜ

Kazada Gümüş’ün kullandığı tır devrilerek yan yatarken, sebze yükü de etrafa saçıldı. Hurdaya dönen tır aracındaki sürücü Gümüş ile yanındaki Mustafa İsot, sürücü kabininde sıkışarak olay yerinde hayatını kaybetti. Kazayı görenlerin ihbarıyla gelen sağlık, itfaiye ve AFAD ekiplerince Gümüş ve İsot’un cansız bedenleri araçtan çıkarılarak Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı. Diğer tırın sürücüsü Mustafa Arıtürk ise kazayı hafif sıyrıklarla atlattı.

Kaza nedeniyle Afyonkarahisar yolu trafiğe kapanırken, ekiplerin araçları kaldırma ile kazaya ilişkin soruşturması sürüyor.