İnci Akü, Brandverse Awards’ta Bu Yıl da Altın Ödül’ün Sahibi

featured

Dünyanın Enerji Uzmanı İnci Akü, Brandverse Awards’un SocialBrands Veri Analitiği Bölümü’nde bir kez daha Altın Ödül’ün sahibi oldu. Dijitaldeki en başarılı markaları ve projeleri ödüllendirmeyi sürdüren Social Media Awards Turkey, 6’ncı yılında büyük bir yeniliğe adım atarak markaların en iyi olduğu pazarlama, iletişim ve reklam çalışmalarını artık Brandverse Awards’un 360 derece kapsamlı evreninde ödüllendiriyor. 30 Haziran Perşembe günü Hilton İstanbul Bomonti Hotel & Conference Center’da gerçekleştirilen ödül töreninde, 1 Nisan 2021 – 1 Nisan 2022 dönemi boyunca; takipçi sayısı, takipçi artışı, paylaşılan ileti sayısı, ileti türleri, elde edilen etkileşim ve etkileşim türleri gibi konularda başarı gösteren markalar ödüllendirildi.

İnci Akü’nün sosyal medya performansıyla üç yıl üst üste Altın Ödül’ü almasından büyük bir mutluluk duyduğunu belirten İnci GS Yuasa Kurumsal İletişim ve Pazarlama Müdürü Gökçe Yılancıoğlu Tellici, “Değişen ve gelişen dünyanın vazgeçilmez bir parçası olan dijitalleşme şirketimizin odak noktasında yer alan konuların başında geliyor. İnci Akü markamızla dijital dünyada gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızın, yıllara dayanan tecrübesi, profesyonel bakış açısı ve objektif değerlendirmesi olan Brandverse Awards tarafından tescillenmesi bizi gururlandırdı. Sosyal medyada günün dinamiklerine paralel bir şekilde tüketicimize ulaştığımız ve bu alandaki projelerimizi her gün daha ileriye taşıdığımız bir dönemdeyiz. Sosyal medyayı etkili ve doğru bir şekilde kullanmak için aldığımız aksiyonların başarıya ulaşmasından mutluluk duyuyoruz. İç görü odağımız sayesinde tüketicimizin istek ve beklentilerini analiz ederek ilerliyoruz. Gelecek dönemlerde de sosyal medyanın gücünü daha da artıracağından şüphemiz yok. Bizler de bu güce ortak olmak için adımlarımızı atıyoruz. Markalarımızın dijital dünyadaki varlığını sürdürülebilir kılmak ve daha fazla görünür olmak bizim için büyük bir öneme sahip. Sosyal medya bizlere bu yönde büyük bir avantaj sağlıyor. Elde ettiğimiz başarılı tabloda emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ediyor ve nice başarılarda birlikte yer almayı diliyoruz.’’ açıklamalarında bulundu.

 

İnci Akü sosyal medya hesapları:

https://www.facebook.com/inciaku

https://www.instagram.com/inciaku

https://www.youtube.com/inciakudunyaninenerjiuzmani

İnci Akü web sitesi:

https://www.inciaku.com/tr/

 

İnci GS Yuasa Hakkında

Akü sektöründe üretim ve satış faaliyetleri yürüten İnci GS Yuasa, İnci Holding ve GS Yuasa iştirakidir. Manisa’daki üç fabrikası ve 1.000 çalışanı ile Türkiye’nin en büyük akü üreticisi konumundadır. Tüm süreçlerinde mükemmelliği ilke edinen İnci GS Yuasa, tüketici odaklı yaklaşımı ve geliştirdiği yeni teknolojilerle 6 kıtada 80’in üzerinde ülkede ürün ve hizmetlerini tüketicilere ulaştırmaktadır. İnci GS Yuasa, yurt içinde 110 ana bayi, 150 enerji uzmanı, 260 yetkilendirilmiş servisi ve 4 bin 400 perakende satış noktası ile faaliyet göstermektedir. Uluslararası marka değerlendirme kuruluşu Brand Finance tarafından hazırlanan “Türkiye’nin En Değerli Markaları 2022” listesinde de İnci Akü en değerli akü markası seçilmiştir. Sektörün ilk Ar-Ge merkezini kuran İnci GS Yuasa, yenilikçi bakış açısı ve teknolojik ürünleriyle sektöre ve paydaşlarına değer katar, sürdürülebilir çevre yaklaşımı ile en güvenilen enerji depolama şirketi olma vizyonuyla çalışır.