İnfo Yatırım yeni irtibat bürosunu Etiler’de açtı

featured

Bireysel ve kurumsal yatırımcılara, sermaye piyasası araçlarının alım – satım aracılığının yanı sıra yatırım danışmanlığı, portföy yönetimi ve kurumsal finansman hizmetleri sunan İnfo Yatırım, hizmet ağını genişletmeye devam ediyor. Bölgesel ihtiyaçlar doğrultusunda bu yıl da yeni irtibat büroları açmaya devam eden şirket, yeni bürosunu İstanbul Etiler’de hizmete açtı.

 

İnfo Yatırım Genel Müdürü Tarkan Akgül, “Piyasalardaki tecrübemizi ve birikimimizi uzman kadromuz aracılığıyla bireysel ve kurumsal yatırımcılarla paylaşmaya devam ediyoruz. 2019’dan bu yana Türkiye’nin dört bir yanında irtibat büroları açarak yatırımcılarla bir araya geliyoruz. Son olarak Etiler’de 25’inci ofisimizi yatırımcıların hizmetine açmaktan mutluluk duyuyoruz” değerlendirmesini yaptı.

 

İnfo Yatırım Hakkında;

1994 yılından bu yana sermaye piyasaları alanında faaliyet gösteren İnfo Yatırım Menkul Değerler A.Ş., bireysel ve kurumsal yatırımcılara, sermaye piyasası araçlarının alım – satım aracılığının yanı sıra yatırım danışmanlığı, portföy yönetimi ve kurumsal finansman hizmetleri de sunuyor. Türkiye’nin pazar payı yönünden en büyük 10 aracı kurumu arasında yer alan ve banka dışı en büyük aracı kurumlardan biri olan İnfo Yatırım, Borsa İstanbul’da İNFO koduyla işlem görüyor ve 24 irtibat ofisiyle yurt çapında faaliyet gösteriyor. İnfo Yatırım, 2021 yılında Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği Altın Boğa Ödülleri’nde Borsa İstanbul Vadeli İşlem ve Opsiyon Piyasası (VİOP) Pazar Payı Artış Lideri ödülünü kazanmıştı.