İnovatif Borlu Yalıtımın Gücü

featured

Geri dönüştürülmüş üçüncü hamur kağıda bor tuzlarının emdirilmesi tekniği ile üretilen STARBOR, ısı, ses ve yangın yalıtımı için başvurulan öncü bir malzemedir. Starbor doğallığı, kanserojen madde içermemesi ve yerli üretimi ile ön plana çıkan bir üründür. Bu yenilikçi borlu yalıtım malzemesi, çeşitli alanlarda kullanılarak binaların konforunu ve enerji verimliliğini artırmak için ideal bir çözümdür.

STARBOR’un Üstün Özellikleri ve Avantajları

STARBOR, sahip olduğu bir dizi üstün özelliği sayesinde diğer yalıtım malzemelerine göre öne çıkmaktadır. Alev yürütmez ve damlama yapmazken, boğucu gaz çıkarmaması sayesinde yangın geciktirici etkiye sahiptir. Lifli yapısı, olağanüstü ses yutuculuğu sağlayarak sessiz ve huzurlu bir yaşam alanı sunar. Bu doğal yalıtım malzemesi, nem ve küf oluşumunu engeller, zamanla bozulmaz ve uzun ömürlü performans sergiler. Uygulama alanında şeklini alarak, ısı ve ses köprüsü oluşmasını önler, yekpare tam yalıtım sağlar. Ayrıca haşeratlara barınak sağlamaz ve yapıya uzun ömürlü koruma sağlar.

STARBOR ile Çatınızı Koruyun

Çatınızdaki ısı kaybını önlemek için STARBOR’un çatı yalıtımı çözümlerini tercih edebilirsiniz. Bu özel borlu yalıtım malzemesi, özel makinelerle püskürtme şeklinde uygulandığından yekpare bir yalıtım sağlar ve ısı köprüsü oluşturmaz. Bu sayede çatınızda maksimum verimli bir yalıtım elde edebilir ve enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz. Starbor’un çevre dostu yapısı sayesinde doğaya ve insan sağlığına zarar vermeden, sıcak yaz günlerinde serin, soğuk kış günlerinde ise sıcak bir iç mekan sağlar. Isı yalıtımı, ses ve yangın yalıtımında STARBOR’un gücüne güvenerek, evinizde ve iş yerinizde konforu ve tasarrufu bir arada yaşayabilirsiniz.