Instagram’a Yaptığı Hızlı Girişle Gündem Olan Müge Anlı, Halk Oyunu Oynadığı Videosuyla Beğeni Topladı

Geçtiğimiz günlerde Instagram hesabı açan ve çok kısa sürede 1,5 milyon takipçiye ulaşan Müge Anlı, hız kesmeden paylaşımlar yapıyor. Daha önce de türkü söylediği anları takipçileriyle paylaşan Anlı, bu sefer de halk oyunları oynadığı anları yayınladı. Ünlü ismin "Çok özledim" notuyla yayınladığı video kısa sürede 1 milyondan fazla izlendi.

featured

Geçtiğimiz günlerde Instagram hesabı açan ve çok kısa sürede 1,5 milyon takipçiye ulaşan Müge Anlı, hız kesmeden paylaşımlar yapıyor. Daha önce de türkü söylediği anları takipçileriyle paylaşan Anlı, bu sefer de halk oyunları oynadığı anları yayınladı. Ünlü ismin “Çok özledim” notuyla yayınladığı video kısa sürede 1 milyondan fazla izlendi.

Yaptığı programla yıllardır ATV ekranlarında büyük bir ilgiyle izlenen Müge Anlı, sevenlerinden gelen ısrara dayanamayıp bir Instagram hesabı açtı. Geçtiğimiz günlerde canlı yayında sevenlerinin desteğini beklediğini söyleyen Müge Anlı’nın takipçi sayısı dakikalar içinde 1 milyonu aştı. Yavaş yavaş paylaşımlar yapmaya başlayan Anlı, program dışındaki renkli hallerini sevenlerinin beğenisine sunuyor.

“PANDEMİDEN SONRA HALK OYUNLARINA DÖNECEĞİM”

3 gün önce türkü söylediği anları yayınlayan Müge Anlı, bu sefer de perşembe gününü bekleyemeden geçmişten bir videosunu yayınladı. Halk oyunları oynadığı anları yayınlayan ünlü isim paylaşıma, “Gün #tbt günü değil ama… Pandemi sonrası yapılacaklar listemin en başında yine halk oyunlarına dönmek var. Çok özledim” notunu ekledi. Müge Anlı’nın oyun videosu saatler içinde 1,3 milyon görüntülenmeye ulaştı. Anlı’nın türkü söylediği video da 3 gün içinde 2,6 milyon görüntülenmişti.