İntihar Etmek İçin Çatıya Çıktı, Telefonla Konuşurken Polis Müdahale Etti!

Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde bir binanın çatısına çıkarak intihara teşebbüs eden şahıs, telefonla konuşurken dikkatinin dağıldığı sırada, polis ekiplerince kolundan çekilerek kurtarıldı.

featured

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde bir binanın çatısına çıkarak intihara teşebbüs eden şahıs, telefonla konuşurken dikkatinin dağıldığı sırada, polis ekiplerince kolundan çekilerek kurtarıldı.

Hasan Çelebi Mahallesi’nde 5 katlı bir apartmanın çatısına çıkan Sefer S. isimli kişiyi görenler durumu polise bildirdi. İhbarla bölgeye gelerek önlem alan polisler, intihara teşebbüs eden Sefer S.’yi ikna etmek için çalışma başlattı.

TELEFONLA KONUŞURKEN MÜDAHALE EDİLDİ

Psikolog ile birlikte çatıya çıkan polis ekiplerinin çabasına rağmen ikna edilemeyen Sefer S., daha sonra telefon ile konuştuğu sırada dikkatinin dağıtılmasıyla kolundan çekildi. Çatıdan indirilen ve psikolojik sorunları olduğu öne sürülen Sefer S., hazır bekleyen ambulansla sağlık kontrolünden geçirilmek üzere Siverek Devlet Hastanesi’ne götürüldü.

VATANDAŞ SİNEMA GİBİ İZLEDİ

Sefer S.’nin intihar teşebbüsünü bölgede toplanan onlarca kişi tarafından sosyal mesafe kuralı ihlal edilerek izlenmesi ise dikkat çekti.