İrem Derici’nin Sahne Sırasında Yaptığı Çıkış Sosyal Medyayı Salladı

featured

Yönetmen Sevgilisi Gökhan Fırat’a Uyarı

Dün akşam İstanbul’da bir mekanda sahne alan ünlü şarkıcı İrem Derici, performansı sırasında yönetmen sevgilisi Gökhan Fırat’a bir uyarı yaptı. Derici’yi dinlemeye gelenler arasında bulunan Fırat’a yakınlaşan bir kadını fark eden Derici, şarkıya ara vererek sert bir şekilde uyardı.

“Kırmızılı kadın benim manitaya çok yaklaşmazsan iyi olur. Gökhan’a sinek bile değdiğinde sinirim bozuluyor” sözleriyle uyardı.

İrem Derici’nin bu sözleri, sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Kısa sürede gündem olan bu olay, hayranların ve takipçilerin dikkatini çekti. Derici’nin canlı performans sırasında gösterdiği tepki, tartışmalara yol açtı.

İrem Derici, Şarkısına Devam Etti

Uyarısını yaptıktan sonra İrem Derici, şarkısına kaldığı yerden devam etti. Sahne kariyerine devam eden ünlü şarkıcı, etkileyici performansıyla hayranlarını coşturdu. Ancak, Derici’nin uyarısı unutulmadı ve sosyal medyada hızla yayıldı.

İrem Derici’nin bu çıkışı, ilişkilerindeki sertlikleri ile bilinen çift hakkında yeni tartışmaların başlamasına neden oldu. Her iki tarafın da sosyal medyada tepkiler aldığı bu olay, hayranları tarafından yakından takip edilmeye devam ediliyor.